Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Gyvenimo_Ekspertas

Kenji_Yamamoto

Rekomenduoti pranešimai

Anketos forma:

 

  • Teisėsaugininko Vardas_Pavardė: @Kenji_Yamamoto
  • Kokį pažeidimą padarė teisėsaugininkas?: Armijos pavaduotojo bereikšmis šaudymas su @Boss_Carlos @Antanas_Vazonas ir pašaliniam asmeniui baudos pasiulymas ir toliau šaudymasis teisėsaugos - Armijos bazėje. Pildau: Pašalinius šaudyti reik su uždėta bega ir paprašyti kad pasišalintu tada tik šaudyti o ne dar pasiulyti baudą ir toliau šaudytis darbo bazėje. Šaudytis su @Boss_Carlos 1x1 yra skyrta a51/a52 zona.
  • Įrodymai: 0:50 sec matosi kai dar pasiulo baudą pašaliniam asmeniui ir toliau šaudosi.
    Spoileris

     

    Spoileris

     

     

  • /info lentelė:
    Spoileris

    W5LoK5A.png

     

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

ką aš tau galiu pasakyt, testinom ar per baldus lipo kulkos, nes tikrai yra bugintų vietų, o dėl mano pačio šaudymo tai čia viskas ok mano bazė pašalinius lesiau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 15 minutes(-ių), Kenji_Yamamoto rašė:

ką aš tau galiu pasakyt, testinom ar per baldus lipo kulkos, nes tikrai yra bugintų vietų, o dėl mano pačio šaudymo tai čia viskas ok mano bazė pašalinius lesiau

Tavo baldai išvis ne prie ko čia nes video matosi kaip šaudotės 1x1, o tam yra skyrtos a51/a52 zonos. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 1 valandą, Gyvenimo_Ekspertas rašė:

Anketos forma:

 

  • Teisėsaugininko Vardas_Pavardė: @Kenji_Yamamoto
  • Kokį pažeidimą padarė teisėsaugininkas?: Armijos pavaduotojo bereikšmis šaudymas su @Boss_Carlos @Antanas_Vazonas ir pašaliniam asmeniui baudos pasiulymas ir toliau šaudymasis teisėsaugos - Armijos bazėje. Pildau: Pašalinius šaudyti reik su uždėta bega ir paprašyti kad pasišalintu tada tik šaudyti o ne dar pasiulyti baudą ir toliau šaudytis darbo bazėje. Šaudytis su @Boss_Carlos 1x1 yra skyrta a51/a52 zona.
  • Įrodymai: 0:50 sec matosi kai dar pasiulo baudą pašaliniam asmeniui ir toliau šaudosi.
      Parodyti paslėptą turinį

     

      Parodyti paslėptą turinį

     

     

  • /info lentelė:
      Parodyti paslėptą turinį

    W5LoK5A.png

     

tu galwą išsiplauk prieš rašydamas tokius lempiškus papeikimus niekada nesikeikiu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...