Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Kevin_Harris

Atšaldyti mafijas, užšaldyti gaujas..

Mafijos / gaujos.  

50 balsai(-ų)

  1. 1. Jūsų verdiktas:

    • Taip, sutinku.
      25
    • Ne, nesutinku. (argumentuosiu)
      17
    • Nesvarbu.
      8


Rekomenduoti pranešimai

prieš 44 minutes(-ių), Musiau_Muse rašė:

Niekas nenorėjo bet visi prašėsi xddd

O ką tu čia mentas komentuoji? Kiek kariaudavau seniau nematydavau tavęs mafijose niekad :DDD. Čiuvakas 2019 pisdavo prakaitūhą pd ir dar bandydavo tarpint tpvipe su hujovai mutavusiu balsu, mušdavai gal ten po 300 - 400 min. Komentuoja jis čia kaip prašėsi visi nieko nežinodamas. O šiaip pasiūlymas tikrai neblogas aš vienareikšmiškai UŽ!!!

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 1 valandą, Vilniorky_Pacany rašė:

O ką tu čia mentas komentuoji? Kiek kariaudavau seniau nematydavau tavęs mafijose niekad :DDD. Čiuvakas 2019 pisdavo prakaitūhą pd ir dar bandydavo tarpint tpvipe su hujovai mutavusiu balsu, mušdavai gal ten po 300 - 400 min. Komentuoja jis čia kaip prašėsi visi nieko nežinodamas. O šiaip pasiūlymas tikrai neblogas aš vienareikšmiškai UŽ!!!

Primesk @Rico_Shot ką šitas kėglis rašinėja :D 

sako kad aš 2019 metų žaidėjas :Dd eina naxui žvengiu negaliuuu :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Yra šitoje situacijoje pliusų ir minusų
Mafijose aišku daugiau veiksmo ir t.t bet man parodyk kad abi puses butu vienas kitam konkurencingi ir galėtu imti tas mafijas ir daužytis bent 20v20 ar bent 15v15 kad butu kazkas
Gaujose taspats sudas vyksta, tik gs vos 5 surenka, tai net puse tb nesijungė, nes neįdomu pries gs kariaut budavo, teisėsaugai niekas veiksmo neduodavo, taspats bus manau ir su mafijom
 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...