Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Burrito_Dievas

Degantis_Sniegas

Rekomenduoti pranešimai

  • Cheater'io Vardas_Pavardė serveryje: @Degantis_Sniegas
  • Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?: WH
  • Žaidėjas yra administratorius (-ė)?: 
  • Žaidėjas buvo užblokuotas žaidime?: ne
  • Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]:
  • /info lentelė:
  • ed35a6666ca985a76c17096579a9c383.png
  • Ar cheatino veiksmo metu?:
  • taip
  • Nurodyti tikslų sekundžių/minučių intervalą, kur žaidėjas cheat'ina : 
  • 0:01 nusitaiko i ciuva per tvora ir saudyt pradeda iskarto kaip tik nusileidzia vartai
  • 0:6 seka per vartus kol jie leidinejasi ir pradeda saudyt iskarto po kaire puse kaip jie tik nusileidzia.

  

prieš 7 minutes(-ių), Degantis_Sniegas rašė:

Normaliai tu filmuoti ismok stebi jis is sono is viso darinejaus angara ir ziurejau kur yra I kuri galiu sauti o tu cia filmuoti pradedi po kazkiek laiko zodziu zvengalas man

jeigu 0:25 sec butu tau vis dar nerode vartu butum saudes i ta zmogu kuris buvo islindes, bet jau kadangi tau jie buvo pilnai uzkrauti ir pakilo kiek reikejo nebegalejai pataikyt kulku ir nebesaudei, o kaip jis pradejo bet tu ji nusekei, paspaudei "h" kad vartais leistusi ir nusekes ji susaudei

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 2 valandas(-ų), Degantis_Sniegas rašė:

pasako kas slepiasi uz masinos ir taip matesi jog zmogeliukas buvo uz masinos

Prie ko čia mašinos, jei nei vieno už mašinos? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Nu nežinau nežinau jeigu čia darineji angarą ir matai kur kas laksto ir čia skaitosi name tag tai ką žinau tada ir tai ilgiau buvau laiką  angare žiūrėjau kas kur laksto atsidarinedamas angarą kiti su tpm gina ir čia jūs filmuojat kai jau esu padaręs tpd senai man tas wh per fps kerta baisiai kam man ji naudoti iš viso 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 2 valandas(-ų), Degantis_Sniegas rašė:

Nu nežinau nežinau jeigu čia darineji angarą ir matai kur kas laksto ir čia skaitosi name tag tai ką žinau tada ir tai ilgiau buvau laiką  angare žiūrėjau kas kur laksto atsidarinedamas angarą kiti su tpm gina ir čia jūs filmuojat kai jau esu padaręs tpd senai man tas wh per fps kerta baisiai kam man ji naudoti iš viso 

Kad tu uzdarai angara zmogus nubega i desine, ir atidarant jau ji vedi i kaire puse :D tai apie kokius darinejimus kalbi 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...