Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Kristis_Lada

Linas_Intel

Rekomenduoti pranešimai

Anketa:

 

 

  1. Jūsų Vardas_Pavardė: Kristis_Lada
  2. Pažeidėjo Vardas_Pavardė: @Linas_Intel
  3. Situacijos paaiškinimas (išdėstykite viską trumpai ir aiškiai): Užmutino mane ir pradėjo floodint į /sms nesąmones.
  4. Žaidėjo padėtis serveryje (Administratorius;teisėsaugininkas;gaujos/mafijos narys)Galite patikrinti čia: Administratorius.
  5. Įrodymai (BŪTINA):

316acc41327c3f1e4f1cf23284af911c530.png

  1. Ar žaidėjas buvo nubaustas žaidime? Ne.

 

Pildau: Nepamoina įšaut mute ir tada pyzdielint kažką? Žinojai, kad jei be mutes būčiau būtum gerai gruzo gavęs ir į priešus įdėjęs kaip ir mėgsti. 

Pildau: Nepamoina susikurt kitą accountą,kad apie save parašyt kažkokį šūdą? :D Graudu.

Pildau: Matai,aš gyvenimą turiu,todėl pas mane nėra 6m XP kaip pas tave. :) Užmutini ir šūdus pyzdielini,graudu. Nėra ką su tokiu kalbėt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 22 valandas(-ų), Kristis_Lada rašė:
Anketa:

 

 

  1. Jūsų Vardas_Pavardė: Kristis_Lada
  2. Pažeidėjo Vardas_Pavardė: @Linas_Intel
  3. Situacijos paaiškinimas (išdėstykite viską trumpai ir aiškiai): Užmutino mane ir pradėjo floodint į /sms nesąmones.
  4. Žaidėjo padėtis serveryje (Administratorius;teisėsaugininkas;gaujos/mafijos narys)Galite patikrinti čia: Administratorius.
  5. Įrodymai (BŪTINA):

316acc41327c3f1e4f1cf23284af911c530.png

  1. Ar žaidėjas buvo nubaustas žaidime? Ne.

/verkt Prisibažarinai tai ir gavai mute o bažaras už bažara eina.

Pildau tai as buvau su mute o ne tu turiu dar ir kitu ss+ galiu inkelt jei reikia arba nekelt ką čia tu atmažini nesamonės kalbi įrodyk pirma nepapoina lieva sdunda rašyt kai galėjei naudot /report ar po 1h užmutint graudu nęra čia ko kalbet gi buvo tau pasakyta su 1m xp nerašyk neturi nedomina manes ir mažiau čia verk dęl nieko ko gero viso gero čiau. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...