Eiti į turinį
Giveit_Tome

V'N pasiūlymas nr. [1]

Ar reikalinga tai?  

19 balsai(-ų)

  1. 1. Ar reikia to dalyko?

    • TAIP
      11
    • NE
      8
    • NEŽINAU
      0


Rekomenduoti pranešimai

Siūlau padaryti jog:

 

  • Tarnybos darbuotojas būnant muteje galėtu rašyti iškvietusiam serverio žaidėjui, nes šiuo metu jis iškviečia tarnyba ir sako pvz: nuvešk mane ten, o kur ten tu pats nesupranti jo... Nes tu jam negali nieko parašyti kai esi muteje, nes šita sistemą veikia tik iškvietusiems tarnybą, bet pagal viska turėtu 2-iems žaidėjams leisti kalbėtis turint mute. @Admin_Bumeris
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 32 minutes(-ių), Vilius_Names rašė:

Tu čiuju problemos nesupratai, ir rašai kad tik parašyt. :D

Ne. Tiesiog, manau nereikalingas dalykas, nes mute tam ir reikalinga, kad rašyt negalėtum. O jeigu nori rašyti, lieka tik negauti mutės

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 1 minutę, Sweet_Brother rašė:

Ne. Tiesiog, manau nereikalingas dalykas, nes mute tam ir reikalinga, kad rašyt negalėtum. O jeigu nori rašyti, lieka tik negauti mutės

Tai kam tada padaryta jog būnant muteje ir kviečiant tarnybą, tu jiems gali rašyti, o tas kuris atvažiuoja su mute į iškvietimą negali rašyti? :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Ką tik, Vilius_Names rašė:

Tai kam tada padaryta jog būnant muteje ir kviečiant tarnybą, tu jiems gali rašyti, o tas kuris atvažiuoja su mute į iškvietimą negali rašyti? :D

Nes tas, kuris kviečia - turi pasakyti ko jam reikia, o jei kalba nesąmones, tai nuvažiuoji ir viskas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Naudinga, bet labai retai. Ypac np kai issikviecia naujokas ir su jo nebendraujant neparduosi narkotiku, o jeigu mute turi nelabai susikalbesi ir paaiskinsi ka koks narkotikas daro. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 28 minutes(-ių), Bige_Murcialago rašė:

Naudinga, bet labai retai. Ypac np kai issikviecia naujokas ir su jo nebendraujant neparduosi narkotiku, o jeigu mute turi nelabai susikalbesi ir paaiskinsi ka koks narkotikas daro. 

Va va, man buvo tokiu čiudu kaip taksistų dirbau, aš esu muteje, pas ji atvykau, ir jis nėra mutei, o aš kaip darbuotojas mutei, ir negaliu jam pasakyt kur ir ko jis nori, nes ji tyli ir aš tyliu. :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Atsakyti į šią temą...

×   Jūs įklijavote turinį su formatavimu..   Pašalinti formatavimą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Buvęs turinys buvo atstatytas.   Išvalyti

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...