Eiti į turinį
Giveit_Tome

V'N pasiūlymas nr. [1]

Ar reikalinga tai?  

19 balsai(-ų)

  1. 1. Ar reikia to dalyko?

    • TAIP
      11
    • NE
      8
    • NEŽINAU
      0


Rekomenduoti pranešimai

Siūlau padaryti jog:

 

  • Tarnybos darbuotojas būnant muteje galėtu rašyti iškvietusiam serverio žaidėjui, nes šiuo metu jis iškviečia tarnyba ir sako pvz: nuvešk mane ten, o kur ten tu pats nesupranti jo... Nes tu jam negali nieko parašyti kai esi muteje, nes šita sistemą veikia tik iškvietusiems tarnybą, bet pagal viska turėtu 2-iems žaidėjams leisti kalbėtis turint mute. @Admin_Bumeris
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 32 minutes(-ių), Vilius_Names rašė:

Tu čiuju problemos nesupratai, ir rašai kad tik parašyt. :D

Ne. Tiesiog, manau nereikalingas dalykas, nes mute tam ir reikalinga, kad rašyt negalėtum. O jeigu nori rašyti, lieka tik negauti mutės

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 1 minutę, Sweet_Brother rašė:

Ne. Tiesiog, manau nereikalingas dalykas, nes mute tam ir reikalinga, kad rašyt negalėtum. O jeigu nori rašyti, lieka tik negauti mutės

Tai kam tada padaryta jog būnant muteje ir kviečiant tarnybą, tu jiems gali rašyti, o tas kuris atvažiuoja su mute į iškvietimą negali rašyti? :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Ką tik, Vilius_Names rašė:

Tai kam tada padaryta jog būnant muteje ir kviečiant tarnybą, tu jiems gali rašyti, o tas kuris atvažiuoja su mute į iškvietimą negali rašyti? :D

Nes tas, kuris kviečia - turi pasakyti ko jam reikia, o jei kalba nesąmones, tai nuvažiuoji ir viskas

  • Už 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Naudinga, bet labai retai. Ypac np kai issikviecia naujokas ir su jo nebendraujant neparduosi narkotiku, o jeigu mute turi nelabai susikalbesi ir paaiskinsi ka koks narkotikas daro. 

  • Patinka 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 28 minutes(-ių), Bige_Murcialago rašė:

Naudinga, bet labai retai. Ypac np kai issikviecia naujokas ir su jo nebendraujant neparduosi narkotiku, o jeigu mute turi nelabai susikalbesi ir paaiskinsi ka koks narkotikas daro. 

Va va, man buvo tokiu čiudu kaip taksistų dirbau, aš esu muteje, pas ji atvykau, ir jis nėra mutei, o aš kaip darbuotojas mutei, ir negaliu jam pasakyt kur ir ko jis nori, nes ji tyli ir aš tyliu. :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Jūs turite būti registruotas narys, jei norite palikti komentarą

Sukurkite paskyrą

Užsiregistruokite mūsų forume. Tai labai paprasta!

Sukurkite naują paskyrą

Prisijungti

Jau turite paskyrą? Prisijunkite čia.

Prisijungti dabar


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...