Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Deividas_Bayern

Kalashnikov_Dievas

Rekomenduoti pranešimai

  • Cheater'io Vardas_Pavardė serveryje: @Kalasnikov_Dievas
  • Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?: INV.
  • Žaidėjas yra administratorius (-ė)?: Ne.
  • Žaidėjas buvo užblokuotas žaidime?: Ne.
  • Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]:
    Spoileris

     

     

  • /info lentelė:
    Spoileris

    „/info“ lentelę pamiršau padaryti, bet pagal „/dirbau“ galima suprasti, kad žaidėjas atstovauja Immortal mafiją.

     

    5016aa63528bd400732311a6d61afc88121.png

     

  • Ar cheatino veiksmo metu?: Taip.
  • Nurodyti tikslų sekundžių/minučių intervalą, kur žaidėjas cheat'ina: 1 vaizdo medžiagoje nuo 0:18 (įkėliau 0:26 trukmės medžiagą tam, kad pamatytumėte kaip 0:00 - 0:02 gavo kulką nuo to pačio asmens iš AWP), o 2 vaizdo medžiagoje visos 5 sekundės.

 

Cituoju „1 video dėl dėžių + matosi kad pakibau keleta sekundžių, todėl ir nelipo lol.“: Testuota ne vieną sykį, kaip dėl šios animacijos pataikytos kulkos vis vien turi įtakos ir nuima gyvybes.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

1 video dėl dėžių + matosi kad pakibau keleta sekundžių, todėl ir nelipo lol.

2 video tik už moco užbėgau ir nelipo, išlindau uz mocų ir sukritau kaip šernas. IR KOKS TOLKAS ISBEGT IS ANGARO KAIP DURNIUI IR SPAUST INV, nors net rusho nebuvo jokio...

Kaip buvęs AC galėtum labiau pasistengt...

 

"Testuota ne vieną sykį, kaip dėl šios animacijos pataikytos kulkos vis vien turi įtakos ir nuima gyvybes."

Gal ir testavot šią animaciją vidury lauko, kur netrukdo dėžės, nes matosi kad tik isijunge animacija nekibo 2 kulkos, ir kai tik pasibaigė sulipo. Ir dar, man buvo beveik full hp, kokio byb** man reikėtu naudot ta inv?

Neturiu aš jokio inv, visą vakarą kariavau ir ant kamerų buvau, niekas nebanino nes neturiu aš to inv, reikia neužmiršti, kad čia senas žaidimas, dedant į blistą už pačio žaidimo klaidas nebebus kam kariaut..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...