Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Arnelas_Extacy

Marcus_Horton

Rekomenduoti pranešimai

Palei visą forumą vaikštai ir rašai visur. Neišsiplėsiu, viskas atsakyta darbuotojų papeikimuose. Pridedu atsakymą:

 

Deja, nenaudoju cheatų, kad galėčiau pamatyti tavo V_P, tu padėjai kalėjimo bėgliui bėgti nuo teisėsaugos, pardavinėjai vielą (kas matosi pačio nuotraukoje), o kitaip nieko padaryti negalėjau, neturiu skraidančiojo parašiuto ar ko. Taipogi pridedu kalėjimo bėglių nuotrauką (laikas nesutampa, bet pažiūrėkite į bėgimo laiką, sutampa, kad, kai jau jis taip padėjo, jau kalėjimo bėgliai bėgo):

Spoileris

27bee541872e6e302c4e906f165d160f257.png

Papildau: Koks man skirtumas ar tu pardavei ar tu nepardavei? Pačio video matosi, kaip siūlai vielą, o tai vadinasi, kad jau bandai padėti bėgliams, man nesvarbu ar tu ją pardavei ar ne.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 16 valandas(-ų), Arnelas_Extacy rašė:

Pardavimų lentele kuri rodo kad niekada as niekam nebuvau pardavęs vielos to laiko tarpe

  Parodyti paslėptą turinį

d0c5adc1132d07fd4276cbc3c650fa91192.png

 

Neesmė, kad tu nepardavei, ar tu mąstai logiškai išvis? Tu BANDEI parduoti, o tai jau skaitosi bandymas padėti bėgliui, /begliai nuotrauką įkėlęs esu, Vakaris_Samp buvo gaudomas policijos, o tavo video matosi, kaip tu siūlai jam vielą. Vis tą patį kartoji, bet ar nesupranti ką aš tau sakau?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 3 valandas(-ų), Arnelas_Extacy rašė:

Bet nepadėjau, ir aš tavo elgesį trakavau kaip šaudymas be reikalo, nes bėglio statuso neturėjau.

Aiškinu tą patį dvidešimt kartų - tavo slapyvardžio nemačiau, kadangi nenaudoju cheatų kaip nametag, kad galėčiau įžvelgti kas tu toks esi, o tu sakai, kad jam "nepadėjai", ar tikrai, sūnau? Pačio video yra kaip tu jam siūlai vielą, o aš esu įkėlęs /begliai nuotrauką, kurioje matosi kaip Vakaris_Samp yra bėglys ir yra gaudomas policijos, tai nori pasakyti, jog parduodamas vielą (jis kviesti GP negalėjo, kadangi jis su bėglio statusu) tu jam nepadėjai? Ar tu visiškai nemąstai žmogau ką pats rašai? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...