Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Admin_Bumeris

Versija 2.3.0 klubų karai

Rekomenduoti pranešimai

Oh My God blink.gif ar aš sapnuoju??? huh.gif

dba75a5a3596b667c73c5de78526abf3634.jpg

Ne, panašu nesapnuoju. Tai nutiko!!!!!

Bumeris padarė tai - kokius klubus įsivaizdavau po to kai prasidėjo tie debiliški klubų užgrobimai. Seniau būtent taip ir būdavome klubuose, tik neturėjom atskiros zonos tai klubų stafkes ir kovos būdą rankiniu būdu parinkdavom. Kartą teko ir pačiam dalyvaut Bulių kautynių zonoje su Cobra klubu. Tik patys šilčiausi prisiminimai. Puikūs atnaujinimai - tai ko reikia serveriui ir pakels klubų lygį iš absurdiškos padėties, kada nebežinodami kaip pasirodyti vis durnesnius pavadinimus ar skin'us parinkdavo.Apgailėtina.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Kazn_Aslukas

Oh My God blink.gif ar aš sapnuoju??? huh.gif

dba75a5a3596b667c73c5de78526abf3634.jpg

Ne, panašu nesapnuoju. Tai nutiko!!!!!

Bumeris padarė tai - kokius klubus įsivaizdavau po to kai prasidėjo tie debiliški klubų užgrobimai. Seniau būtent taip ir būdavome klubuose, tik neturėjom atskiros zonos tai klubų stafkes ir kovos būdą rankiniu būdu parinkdavom. Kartą teko ir pačiam dalyvaut Bulių kautynių zonoje su Cobra klubu. Tik patys šilčiausi prisiminimai. Puikūs atnaujinimai - tai ko reikia serveriui ir pakels klubų lygį iš absurdiškos padėties, kada nebežinodami kaip pasirodyti vis durnesnius pavadinimus ar skin'us parinkdavo.Apgailėtina.

Čia tai va teisingi žodžiai. Pastaruojų metų kuol nedirbau teisėsaugoje (visi žinome juk teisėsaugai klubai yra UŽDRAUSTI). Man pasidarė nuobodūs tie užgrobimai. Pagrobimai nemoką buvo bent vieno normaliai pastatyti kad kaško gero nepadarytu... Aj krč... Ką čia kalbėsi vistiek tuščiai. Eele ir man ryte t.y. Vakar. Atrodė kad aš sapnuoju ši atnaujinimą bet prisijungės į žaidimą pamačiau kad tai yra ir pradėjau galvoti kad nebesapnuojų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Evaldas_Pesliakunas

Mldc patiko man šitas atnaujinimas.Pagaliau klubai turės savo zona.Kaip teisėsaufa turi a51 zona.Db klubai turės šansa treniruotes,kovoti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...