Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Admin_Bumeris

Versija 2.0.26 atsiradimas Los Santos ligoninėje, teisėsaugos nauja komanda, baudos mokėjimo pakeitimas

Rekomenduoti pranešimai

Svečias Brian_Oconer

Yvanauskai,jau igryso tas tavo aiskinimas arba koks bereikalingas video po bumerio parasytu atnaujinimu.tai visiskai nereikalinga.bumeris viska aiskiai paraso,o tu tik pilstai is tuscio y kiaura.bereikalingas postu rinkimas ir nardymas.....

Kas tiesa , tas ne melas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Zydrunas_White

Yvanauskai,jau igryso tas tavo aiskinimas arba koks bereikalingas video po bumerio parasytu atnaujinimu.tai visiskai nereikalinga.bumeris viska aiskiai paraso,o tu tik pilstai is tuscio y kiaura.bereikalingas postu rinkimas ir nardymas.....

nepavydek ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Man dar geriau su video,aiškiau, o tu,Qyanai nekreipk dėmesio ir toliau kurk, Laimonas čia nusišneka ir pavydi.. <_<

Kaip, čia stume :D. Forume rašau ką noriu jai tu esi ''hateris'' ar ''emo'' kuris yra nepatenkintas gyvenimu net neskaityk. Ar aš rašau, kad pažiūrėkite tą video ar žiūrėkite mano žinutes? jūs supraskit tai yra savotiškas mano laikraštis, nes naktimis neturiu ką veikti :) Tai tiek galbūt jai nebūtum nuskriaustas relybėja ir sedėtum prie kompiūterio, ramiais šaltais nervais visai kitaip regotum :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Kaip, čia stume :D. Forume rašau ką noriu jai tu esi ''hateris'' ar ''emo'' kuris yra nepatenkintas gyvenimu net neskaityk. Ar aš rašau, kad pažiūrėkite tą video ar žiūrėkite mano žinutes? jūs supraskit tai yra savotiškas mano laikraštis, nes naktimis neturiu ką veikti :) Tai tiek galbūt jai nebūtum nuskriaustas relybėja ir sedėtum prie kompiūterio, ramiais šaltais nervais visai kitaip regotum :)

Čia apie Laimoną ar mane? :D.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Ernis_Johnson

Galimybe susimokėti bauda policijos komisiriate iki 40 žvaigždučių. Teisėsaugininkai pamatys kuris teisėsaugininkas panaudaves komanda /unita išteisino žaidėja nuo paskutinio kaltinimo.

Kam tą patį rašyt? :D

P.s. Puikūs atnaujinimai..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Kaip, čia stume :D. Forume rašau ką noriu jai tu esi ''hateris'' ar ''emo'' kuris yra nepatenkintas gyvenimu net neskaityk. Ar aš rašau, kad pažiūrėkite tą video ar žiūrėkite mano žinutes? jūs supraskit tai yra savotiškas mano laikraštis, nes naktimis neturiu ką veikti :) Tai tiek galbūt jai nebūtum nuskriaustas relybėja ir sedėtum prie kompiūterio, ramiais šaltais nervais visai kitaip regotum :)

Qyanai,nei as esu "hateris" nei as esu "emo" kaip tu cia nusisneki,visu pirma y save pasiziurek.Kai tik prisijungiu ,pastoviai tu on,dar pats sakai ,kad naktimis neturi ka veikt,nakti reikia miegoti (aisku ne 9),o tu nolifini negana to ,kad sukisai kelis simtus litu y sarg.lt, ir tuo labai didziuojiesi.Vasara as nedziunu prie kompo kaip tu ir naktimis miegu o ne varvinu akis prie monitoriaus.Kartoji ta pati per ta pati ka bumeris paraso ir sakai cia tavo laikrastukas ? tai jei neturi ka veikt per naktis,tada kurk kokias zinias ,video klipus ar bala zino ka,kas domintu zaidejus,tada tikrai nieko nesakau,nu dar del tu video nieko nesakau ,bet del tu vos ne zodis y zodi nukopintu sakiniu tai dievazi,BEREIKALINGA.Aisku galit priestaraut,rasyt ka norit,bet as cia daugiau ne i tema nerasysiu.

(atleiskit,lietuvisku raidziu pas mane loptope nera )

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...