Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Saimis_Daukantass

Sklypas prie jūros Aukcionas

Rekomenduoti pranešimai

Privaloma Anketa parduodant namą:

1. Vardas_Pavarde: Saimis_Daukantas

2. Namo numeris: 1866

3. Spinta (kokio lygio, kiek ko yra): 6lvl
4. Kaina: Siulykit nuo 400M.(Senai stovi vien mano gal apie 2metus dabar tik parduodu tad kaina normali neparsiduos dar tegu stovi)(Vidus irengtas gražiai yra padaryta pirtis, beseinas,su sale paminėti susėdima.:) (mažiau nei 400m nesiulykit. atleistina tuo atveju kai esi neigalus ir nesugebi perskaityti.
5. Nuotraukos:[URL=https://part.lt/perziura/87547d99729699a5d34b7a92a440a071366.png]87547d99729699a5d34b7a92a440a071366.png[/URL]

[URL=https://part.lt/perziura/32c93bfb6b06147e0caaf9b54949cf9f473.png]32c93bfb6b06147e0caaf9b54949cf9f473.png[/URL]

[URL=https://part.lt/perziura/73ebb2eca2aeb7b37e41039422599252340.png]73ebb2eca2aeb7b37e41039422599252340.png[/URL][URL=https://part.lt/perziura/73ebb2eca2aeb7b37e41039422599252340.png]73ebb2eca2aeb7b37e41039422599252340.png[/URL]

[URL=https://part.lt/perziura/637a072acb9ba7c7224a979b734b67af54.png]637a072acb9ba7c7224a979b734b67af54.png[/URL]

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 6 valandas(-ų), Greg_Scarpa rašė:

matau susiprotėjai ir pradėjai kainą mušt, mano 200m pasiūlymas vis dar galioja :)

Matau skaityti dar neišmokai, tai būtent tau pakartosiu, nes matau juoktis iš tokiu kaip tu negalima.:) Kaina miniumum 500 nuleidau, kad keltų - nekels liks man. O su 200m eik kokia lušną nusipirk, investuok kažkur. Mano patarimas - prieš komentuodamas paprašyk mamos gal aiškiau tau skiemenis sudėlios ar perskaitys. Pasikartosiu - geros dienos, manau nesulauksiu tokių nuskriaustų gyvenimo žmonių. Čia žaidimas, neįsijausk :D netinka kaina - apeik:). Ačiū už susivokimą. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 10 valandas(-ų), Saimis_Daukantass rašė:

Matau skaityti dar neišmokai, tai būtent tau pakartosiu, nes matau juoktis iš tokiu kaip tu negalima.:) Kaina miniumum 500 nuleidau, kad keltų - nekels liks man. O su 200m eik kokia lušną nusipirk, investuok kažkur. Mano patarimas - prieš komentuodamas paprašyk mamos gal aiškiau tau skiemenis sudėlios ar perskaitys. Pasikartosiu - geros dienos, manau nesulauksiu tokių nuskriaustų gyvenimo žmonių. Čia žaidimas, neįsijausk :D netinka kaina - apeik:). Ačiū už susivokimą. 

JEI NORĖTUM LAIKYT TAI IR LAIKYTUM TĄ SKLYPĄ, O NE KAS SAVAITĘ KELTUM TOM PAČIOM KOSMINĖM KAINOM TĄ SAVO NESĄMONĘ. JEI NORĖTUM PARDUOT TAI IR PARDUOTUM UŽ ATITINKAMĄ KAINĄ, KAIP MATAI DABAR NIEKAS UŽ TOKIĄ KAINĄ NET KAPEIKOS NESIŪLO, TAI KĄ JAU KĄ BET TAU REIKTŲ SUSIVOKTI ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 13 valandas(-ų), Saimis_Daukantass rašė:

Matau skaityti dar neišmokai, tai būtent tau pakartosiu, nes matau juoktis iš tokiu kaip tu negalima.:) Kaina miniumum 500 nuleidau, kad keltų - nekels liks man. O su 200m eik kokia lušną nusipirk, investuok kažkur. Mano patarimas - prieš komentuodamas paprašyk mamos gal aiškiau tau skiemenis sudėlios ar perskaitys. Pasikartosiu - geros dienos, manau nesulauksiu tokių nuskriaustų gyvenimo žmonių. Čia žaidimas, neįsijausk :D netinka kaina - apeik:). Ačiū už susivokimą. 

Kad cia jum visiem su tom geros dienos, inteligencija kažkokia, ar kas 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 4 valandas(-ų), Greg_Scarpa rašė:

JEI NORĖTUM LAIKYT TAI IR LAIKYTUM TĄ SKLYPĄ, O NE KAS SAVAITĘ KELTUM TOM PAČIOM KOSMINĖM KAINOM TĄ SAVO NESĄMONĘ. JEI NORĖTUM PARDUOT TAI IR PARDUOTUM UŽ ATITINKAMĄ KAINĄ, KAIP MATAI DABAR NIEKAS UŽ TOKIĄ KAINĄ NET KAPEIKOS NESIŪLO, TAI KĄ JAU KĄ BET TAU REIKTŲ SUSIVOKTI ;)

Žmogau, dar kartą perskaityk arba palauk įdėsiu, nes matau nedaeina:D Siulykit nuo 400M.(Senai stovi vien mano gal apie 2metus dabar tik parduodu tad kaina normali neparsiduos dar tegu stovi) tai kur ta kalba, kad nenoriu parduot?:D tam ir yra skelbimas, kad parduodu nes nebereikia, o jei neparsiduos tai dar laikysiu:D Nesidaryk sau gėdos su nesąmoningais rašymais, nes matau skaitai skaitai ir nepagauni apie ką eina kalba:D. O jei kas savaite - rask man, kad jį dedu kas savaite nelojęts šuniu čia. Jei neuti lemų, sakau dar kartą - apeik. Jo, neperka nieks tvartų pastatytų ir po 200m :D O čia jau pasiūlyta žaidime 450m. jei labai bus įdomu kas - galėsiu tau asmeniškai parašyt, nes matau tau labai rūpi šis sklypas, kad nesąmones komentuoji ne į temą ir nepasiduodi:D O apie kainą - jei kosminės - niekas nepirktų jų, bet kaip sakai kas savaitę keliu, bet ne tą patį, tai vadinas daug parduodu :D Jo, galėjai matyt, nes išparduodu sklypus, bet dėja tau su akytėmis blogai, nes jie ne tie patys:D. tai kaip ir minėjau susivok vaikeli, tikiuosi nebeparodysi koks bukas esi ir neatrašysi kokios nors nesąmonės, o patylėsi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...