Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Assa_Sinn

Dede_Mailius

Rekomenduoti pranešimai

  • Teisėsaugininko Vardas_Pavardė: Dede_Mailius
  • Kokį pažeidimą padarė teisėsaugininkas?: chuliganiškas elgesys su uniforma (/pee viešoj vietoj ant kito tssg automobilio, šaudymas į kitą teisėsaugos narį, necenzūriniai žodžiai, keiksmai, įžeidinėjimas kito teisėsaugos nario.
  • Įrodymai:
    Spoileris

     

     

  • /info lentelė: 
    Spoileris

    9917262a0f18e853128ac447c17aa0e6748.png

     

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 40 min., Assa_Sinn rašė:
  • Teisėsaugininko Vardas_Pavardė: Dede_Mailius
  • Kokį pažeidimą padarė teisėsaugininkas?: chuliganiškas elgesys su uniforma (/pee viešoj vietoj ant kito tssg automobilio, šaudymas į kitą teisėsaugos narį, necenzūriniai žodžiai, keiksmai, įžeidinėjimas kito teisėsaugos nario.
  • Įrodymai:
      Parodyti paslėptą turinį

     

     

  • /info lentelė: 
      Parodyti paslėptą turinį

    9917262a0f18e853128ac447c17aa0e6748.png

     

Taip įžeidinėjau tave, nes negalėjai suprast per tiek laiko kad esu TSSG narys ir galima sakyt padėjai civiliui bėgt nuo manęs, nes buvo uždėta NUM2 ir tuo metu tu mane surakinai, dėjai starus ir tikrinai teises/nark o jis spėjo pabėgt ir išvengt baudų. Dėl šaudymo tai buvo klaida pelytės ratuką ne į tą pusę pasukau ir paimė deagla o ne fotoaparatą su kuriuo matavau greity prieš patikrinant tam civiliui. Dėl /pee nesiginčinu mano prikoliukai tu nesuprasi. Sultanas gaunamas nuo Inspektoriaus rango ;)

Spoileris

 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 48 min., Dede_Mailius rašė:

Taip įžeidinėjau tave, nes negalėjai suprast per tiek laiko kad esu TSSG narys ir galima sakyt padėjai civiliui bėgt nuo manęs, nes buvo uždėta NUM2 ir tuo metu tu mane surakinai, dėjai starus ir tikrinai teises/nark o jis spėjo pabėgt ir išvengt baudų. Dėl šaudymo tai buvo klaida pelytės ratuką ne į tą pusę pasukau ir paimė deagla o ne fotoaparatą su kuriuo matavau greity prieš patikrinant tam civiliui. Dėl /pee nesiginčinu mano prikoliukai tu nesuprasi. Sultanas gaunamas nuo Inspektoriaus rango ;)

  Parodyti paslėptą turinį

 

 

Mazinkis kiek nori, čia tie tavo "oj ne fotoaparatą paimiau, o deaglą į ranką" tiesiog neveikia. O +dar ir ant stogo zaideja veziojais, kuri buvau surakines, tai ir surakinau tave, kad nepabegtum kartu su juo. Sekmes:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 4 min., Assa_Sinn rašė:

Mazinkis kiek nori, čia tie tavo "oj ne fotoaparatą paimiau, o deaglą į ranką" tiesiog neveikia. O +dar ir ant stogo zaideja veziojais, kuri buvau surakines, tai ir surakinau tave, kad nepabegtum kartu su juo. Sekmes:)

Nesimazinu, sakau kaip yra. Tu video matei ar nelabai? Aš tau jį dar pagaut padėjau nes būtum begiojas paskui 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...