Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Greg_Scarpa

Thee_Gudiss

Rekomenduoti pranešimai

  1. Jūsų Vardas_Pavardė: Greg Scarpa
  2. Pažeidėjo Vardas_Pavardė: @Thee_Gudiss
  3. Situacijos paaiškinimas (išdėstykite viską trumpai ir aiškiai): dDos grąsinimai ir apsimtinėjimas DPKT
  4. Žaidėjo padėtis serveryje (Administratorius;teisėsaugininkas;gaujos/mafijos narys)Galite patikrinti čiaTaksi direktorius
  5. Įrodymai (BŪTINA):
  6. Ar žaidėjas buvo nubaustas žaidime? Ne
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

S

prieš 23 valandas(-ų), Greg_Scarpa rašė:
  1. Jūsų Vardas_Pavardė: Greg Scarpa
  2. Pažeidėjo Vardas_Pavardė: @Thee_Gudiss
  3. Situacijos paaiškinimas (išdėstykite viską trumpai ir aiškiai): dDos grąsinimai ir apsimtinėjimas DPKT
  4. Žaidėjo padėtis serveryje (Administratorius;teisėsaugininkas;gaujos/mafijos narys)Galite patikrinti čiaTaksi direktorius
  5. Įrodymai (BŪTINA):
      Parodyti paslėptą turinį
  6. Ar žaidėjas buvo nubaustas žaidime? Ne

Sveikas, manau vienas kita ne taip supratom. Nes iiir pats Bigė buvo su kita paskyrą prisijungės ir stovėjo šonė ir viska girdėjo ir aplamai kalbant jeigu prikolinam tai skirk du skirtinguus dalykus kur tikrai rimtai kalbama yra o kur tiesiog ant juokų. Neturiu ką atsakyti tiek tu tiek Baniūnas iš vien bandot nuversti ir rašyti tos drk ppk visada, ar netgi dabar prigauti mane kad aš kalčiausias. Jeigu ne būtų Bigės šalia nebūčiau taip prikolinęs. 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 7 min., Thee_Gudiss rašė:

S

Sveikas, manau vienas kita ne taip supratom. Nes iiir pats Bigė buvo su kita paskyrą prisijungės ir stovėjo šonė ir viska girdėjo ir aplamai kalbant jeigu prikolinam tai skirk du skirtinguus dalykus kur tikrai rimtai kalbama yra o kur tiesiog ant juokų. Neturiu ką atsakyti tiek tu tiek Baniūnas iš vien bandot nuversti ir rašyti tos drk ppk visada, ar netgi dabar prigauti mane kad aš kalčiausias. Jeigu ne būtų Bigės šalia nebūčiau taip prikolinęs. 

 

O meluoti negražu, juk galima sutikrinti ar tikrai nebuvo prisijungęs. Tu dabar meluodamas tik sau kenki, Beliūnas įvertins :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...