Eiti į turinį
Samanas_Rykliukas

Hydra_Pilot

Rekomenduoti pranešimai

  • Teisėsaugininko Vardas_Pavardė: @Hydra_Pilot
  • Kokį pažeidimą padarė teisėsaugininkas?: Tiesiog manau netinkamas teisėsaugos komandomis naudojimas bei tyčinis nereagavimas į kitų žaidėjų pažeidimus. Šitas veikėjas išsikvietė limuziną, aš pas jį atvažiavau ir iš karto buvau surakintas, nei jis mane tikrino nei ka, tada kitas žaidėjas tiesiog šaudo į mane ir jis nereaguoja bei taip pat manes neatrakina, o tas kuris šaudo nėra baudžiamas, galu gale jo kolega mane atrakina ir aš pasišalinu iš tos vietos, nes nu blemba gyvent dar noriu.Žaidėjas neperseniausiai buvo juodajame saraše ir iš jo išsipirko, taip pat neperseniausiai įsidarbino į kareivių darbą ir nepraėjus daug laiko matyti, kad įsidarbino tik kenkti žaidėjam, nes manau jeigu žmogus jau kartą buvo nubaustas draudimu dirbti teisėsaugoj ir vėl daro vat tokias nesamones, tai manau reikia kuo greičiau jį ten sugražinti, nes žaidėjas nėra naujokas ( virš lemo xp) ir apie kažkokius pasitaisymus tikrai čia negali būti kalbos, buvo rašytas papeikimas ir jį patvirtino, bet geriausiu atveju jis ten gaus pora ispėjimų, nes galimai kareivių vadovybė yra jo draugai ir iš to nebus jokios naudos, kaip mėgstu sakyti su tokiais kaip jis reikia elgtis iš karto griežtai, nes dėl vieno kenkėjo žaidėjo serveris gali prarasti 1-3 sąžiningus žaidėjus
  • Įrodymai:
    Spoileris

     

    Spoileris

     

     

  • /info lentelė:
    Spoileris

    d29a4f71598c7aaa2dc52bb05f3c0ee0833.png[/URL]

     

Redaguota , redagavo Samanas_Rykliukas
papildymas
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Prasiciuhink, parasiai papeikima, viskas nubaude, koks kenkimas ZAIDEJAMS, JEIGU esi tik tu xd, ir cia nekenkimas, o tu kenki cia rasidamas tuos papeikimus, skundus, bicas ant tiek isiliejas i zaidima kad piskina kiekviena diena tuos skundus, prasirauk garbanas tas savo ir lisk is ten kur islindai, atsakau uz Hydra_Pilot nes mute forumas, prirasiai pievu, nors nei puses tiek nesupranti ka pats parasiai, sako gaves juodaji sarasa xD teisesaugos, ar tu bent zinai kada esu gaves toki bairi kaip tssg blist? per isa gyvenima kiek tu dar gimes nebuvai, buvau tik 2 kart, ir tai vienas per skraidymus, o tu cia kazkoks nupezes naujokas atsirades keli vejus man cia? isvis kas tu toks kad cia kazka rasytum ZAIDEJAMS  tu cia tik esi vienas, ir vienas ir sedesi, o ne ZAIDEJAMS, biski nustok depresuot ir eik i lauka rimtai atvest, nes tavo tie bairiai su papeikimais, visiskai nejaudina manes, + aciu uz mute free, ir jau gavau unmute, o tave greitu metu va tikrai ikis i ta VDB galesi kaip misha_tikras abu sedet, ir galesi nauja acc vel kurtis kad kazka vel prirasyt, pamirsau pridet ka ten pizdelinai apie draugelius ale valdzioj, gaus 1 2 isp ir tiek, o ka tu nori kad gauciau dar, uz toki kaip tu, papeikima prieme nubaude ispejimais, o tai ka ismest dar turi kad kazkoki naujokeli kuris vaziuoja ten kur nera reikalingas nubaustu? rimtai cj sergi autizmu ziauriai matosi zmogelis depresuchoj kimaras, vazineja is galo i gal ir /pzu ilindes ciudas kazka renka irodimus, TAM KARTUI TIEK ACIU UZ DEMESI, LAISVAS

Redaguota , redagavo Paulaa_Blaack
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 16 min., Paulaa_Blaack rašė:

Prasiciuhink, parasiai papeikima, viskas nubaude, koks kenkimas ZAIDEJAMS, JEIGU esi tik tu xd, ir cia nekenkimas, o tu kenki cia rasidamas tuos papeikimus, skundus, bicas ant tiek isiliejas i zaidima kad piskina kiekviena diena tuos skundus, prasirauk garbanas tas savo ir lisk is ten kur islindai, atsakau uz Hydra_Pilot nes mute forumas, prirasiai pievu, nors nei puses tiek nesupranti ka pats parasiai, sako gaves juodaji sarasa xD teisesaugos, ar tu bent zinai kada esu gaves toki bairi kaip tssg blist? per isa gyvenima kiek tu dar gimes nebuvai, buvau tik 2 kart, ir tai vienas per skraidymus, o tu cia kazkoks nupezes naujokas atsirades keli vejus man cia? isvis kas tu toks kad cia kazka rasytum ZAIDEJAMS  tu cia tik esi vienas, ir vienas ir sedesi, o ne ZAIDEJAMS, biski nustok depresuot ir eik i lauka rimtai atvest, nes tavo tie bairiai su papeikimais, visiskai nejaudina manes, + aciu uz mute free, ir jau gavau unmute, o tave greitu metu va tikrai ikis i ta VDB galesi kaip misha_tikras abu sedet, ir galesi nauja acc vel kurtis kad kazka vel prirasyt, pamirsau pridet ka ten pizdelinai apie draugelius ale valdzioj, gaus 1 2 isp ir tiek, o ka tu nori kad gauciau dar, uz toki kaip tu, papeikima prieme nubaude ispejimais, o tai ka ismest dar turi kad kazkoki naujokeli kuris vaziuoja ten kur nera reikalingas nubaustu? rimtai cj sergi autizmu ziauriai matosi zmogelis depresuchoj kimaras, vazineja is galo i gal ir /pzu ilindes ciudas kazka renka irodimus, TAM KARTUI TIEK ACIU UZ DEMESI, LAISVAS

va va cia pirmas pozymis yra pyktis, kai esi prigautas, neblogai cia pasiutai xd. Neveltui buvai tam blist, reiskias megsti nusizengti taisyklem taip, kad ir dabar nusizengei ir esi vertas vel ten pakliuti, maziau cia rekauk is to savo antro acc.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...