Eiti į turinį
Emilis_Jasinskis

Misha_Tikras

Rekomenduoti pranešimai

  1. Jūsų Vardas_Pavardė: Emilis_Jasinskis
  2. Pažeidėjo Vardas_Pavardė: @Misha_Tikras
  3. Situacijos paaiškinimas (išdėstykite viską trumpai ir aiškiai): atėjo į pokalbi, pradėjo mane ir mano draugus grubiai įžeidinėti.
  4. Žaidėjo padėtis serveryje (Administratorius;teisėsaugininkas;gaujos/mafijos narys)Galite patikrinti čia: Administratorius I lygio
  5. Įrodymai (BŪTINA): 
    Spoileris

    d5e712ff0f0752e494c316104f06c32f228.png

     

  6. Ar žaidėjas buvo nubaustas žaidime? ne
Redaguota , redagavo Emilis_Jasinskis
  • Patinka 4
  • Už 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

2023-06-30 at 19:23, Emilis_Jasinskis rašė:
  1. Jūsų Vardas_Pavardė: Emilis_Jasinskis
  2. Pažeidėjo Vardas_Pavardė: @Misha_Tikras
  3. Situacijos paaiškinimas (išdėstykite viską trumpai ir aiškiai): atėjo į pokalbi, pradėjo mane ir mano draugus grubiai įžeidinėti.
  4. Žaidėjo padėtis serveryje (Administratorius;teisėsaugininkas;gaujos/mafijos narys)Galite patikrinti čia: Administratorius I lygio
  5. Įrodymai (BŪTINA): 
      Parodyti paslėptą turinį

    d5e712ff0f0752e494c316104f06c32f228.png

     

  6. Ar žaidėjas buvo nubaustas žaidime? ne

pasinaudosiu skundu 4 taisykle ir atsakysiu i tavo rasliava, taigi ikeliai is pokalbiu ka as parasiau, o kaip patys mane izeidinejot ir koliojot kodel neikeliat, beje kiek pamenu pokalbiai ir buvo sukurti tam kad negaletu reportint ir negaletu uz pokalbius nubaust taigi manau kad neturetu buti baudzia uz pokalbius kurie buvo sukurti tam kad galetu ten keiktis izeidinet ir panasiai, beto i ta pokalbi patys ir pakvietet mane kad izeidinet, kai apie pacius parasiau tiesa tada jasinskis megini siaudo griebtis ir man skunda rasai kuris neturetu buti pagal viska buti tinkamas, bet zinau bige jis butinai pasirupins kad nubaust mane, taigi kaip sakoma px ant bausmes, px ir ant baudeju

 

@Emilis_Jasinskis pildau: irodymus tegu paziuri i logus ten viska ras pagal laika kuris matosi tavo irodymuose, 1min laikotarpi atgal, juk botas tam ir stovi nelieciamas pastatytas

 

Redaguota , redagavo Misha_Tikras
Papidziau
  • Prieš 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

koks buvo tikslas tau parašyt puse valstybinio egzo bet paskutinis sakinys buvo kad tau px?

 

turi irodymus kad mes tave įžeidinėjome?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...