Eiti į turinį
Black_Umo

Hydra_Pilot

Rekomenduoti pranešimai

[>] Anketos forma:

 

  • Cheater'io Vardas_Pavardė serveryje: @Hydra_Pilot
  • Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?: Naudoja WallHack
  • Žaidėjas yra administratorius (-ė)?: Taip
  • Žaidėjas buvo užblokuotas žaidime?: 24h
  • Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]:
    Spoileris

     

     

  • /info lentelė: Video gale
  • Nurodyti tikslų sekundžių/minučių intervalą, kur žaidėjas cheat'ina : Įkeliu pilna video nuo ko beveik viskas prasidėjo, bet atkreipkit dėmėsy 0:22-0:26 praplaukus pro ji, tikrai be tokio dalyko neturėjo žinoti mano V_P. 0:33 sulaukiu žinutes iš jo ar palauksiu gal? :D
  • Toliau, jo atmazas buvo paprašius, kad pasakytu, kaip žino, kad ten aš sakė kad per /pzu žinojo, bet kai parašiau jog ale logguose nėra jo darytos komandos /pzu pradėjo mėtytis - daugiau fotose apačioje :
  • Spoileris

    dc5f26833c7c948de52755eb3ff6c4f329.png

    3b75cb0e9d7aa82b7a3ffc8d19dba024797.png

    22f8a4c7de60bb1ee254eb9b5405bfde829.png

  • Dabar išvis rašo, kad darė /mapp ir t.t tai kiek dar atmazu esi sugalvojas? Kaip manai kuris geriausias atmazas?

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Tai ar palauksi? grinai banini tik kad banint, ka cia imetei savo /smslogas, pradejai prisiknist is kur as tave maciau, nors tiesiogiai tau nieko nesakiau jeigu ka, isvis nebuvo kontakto kaip, gal kur cia plauki? zvejosi????????????? ar bbz kazka dar, o tu cia pradejai mazint is kur as zinau, soviau kad pzu ir ka tu man? chat logus jis tikrina, patikrink kieno info geriau ziurejau kokiu zmoniu, ka mappinau gal, tai jai tikrini tikrink viska, wh nereik naudot kad tau parasyt ar palauksi, jeigu ka, praplauke neaisku kiek, ir tik tada parasiau, o ne is karto, taip kad nereik cia mazint kad ne free banas, taip iseina kiekviena kart tave pamacius per kila ane, jau bus traktuojamas kaip wh ? gydykis jau tu nuo to sargo, masina pasistates bicas prie tinklu senai matytas buvai jau dar pats mazina kad neatvare jos, tai pati atsirado turbut prie TRV bazes kur padet tinkla ????????????????????????? 

Redaguota , redagavo Hydra_Pilot
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...