Eiti į turinį
  • 0
Minde_Audinke

Palicijos pareigūno pažeidimas

Klausimas

Virsijau greitį gyvenamoje vietoje, prasilenkiau su pareigūnu kuris mane pradėjo stabdyti, aš sustojau, pareigūnas išlipes iš mašinos pradėjo į mane šaudyti ir mane nužudė, aš atsiradau ligoninėje, kai mane išgyde, aš išėjau iš ligoninės, pamačiau kad tas pats pareigūnas manės laukė prie ligoninės, tuomet jis mane surakino ir nuvežė į kalejima, aš klausinejau del kokies priežasties jis mane sužeidė ir vežė i kalejima, bet jokio atsako nebuvo, dabar turiu sedėti kalejime 2 valandas, gal galite mane paleisti iš kalejimo ir paaiškinti ką aš padariau ne taip? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

4 atsakymai(-ų) į šį klausimą

Rekomenduoti pranešimai

  • -1
prieš 9 valandas(-ų), Minde_Audinke rašė:

Virsijau greitį gyvenamoje vietoje, prasilenkiau su pareigūnu kuris mane pradėjo stabdyti, aš sustojau, pareigūnas išlipes iš mašinos pradėjo į mane šaudyti ir mane nužudė, aš atsiradau ligoninėje, kai mane išgyde, aš išėjau iš ligoninės, pamačiau kad tas pats pareigūnas manės laukė prie ligoninės, tuomet jis mane surakino ir nuvežė į kalejima, aš klausinejau del kokies priežasties jis mane sužeidė ir vežė i kalejima, bet jokio atsako nebuvo, dabar turiu sedėti kalejime 2 valandas, gal galite mane paleisti iš kalejimo ir paaiškinti ką aš padariau ne taip? 

nežinau kuri teisėsaugos sritis nubaudė tave, bet pagal taisykles supildyk anketą su įrodymais ir darbuotojas bus nubaustas

  • Patinka 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

  • 0
prieš 13 min., Minde_Audinke rašė:

Virsijau greitį gyvenamoje vietoje, prasilenkiau su pareigūnu kuris mane pradėjo stabdyti, aš sustojau, pareigūnas išlipes iš mašinos pradėjo į mane šaudyti ir mane nužudė, aš atsiradau ligoninėje, kai mane išgyde, aš išėjau iš ligoninės, pamačiau kad tas pats pareigūnas manės laukė prie ligoninės, tuomet jis mane surakino ir nuvežė į kalejima, aš klausinejau del kokies priežasties jis mane sužeidė ir vežė i kalejima, bet jokio atsako nebuvo, dabar turiu sedėti kalejime 2 valandas, gal galite mane paleisti iš kalejimo ir paaiškinti ką aš padariau ne taip? 

Turi nuotraukas/vaizdo medžiaga? kitaip - atmesta bus jeigu rašysi papeikimą.

Redaguota , redagavo Salam_Aleykum
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...