Eiti į turinį

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki, dauguma laukėt atsakymo, aš irgi laukiau logų dėl šaudymo, kadangi tai yra ne paprasto darbo darbuotojas o Interpolo kuriam dar man būnant DPKT buvo taikomi kitokie reikalavimai bei taisyklės negu Policijos Departamento ar Kariuomenės. Kadangi kaip žinote situacija Edvinas_Kebabas šaudė ne į paprasta žaidėja o į DPKT narį dėl kurių tai pat yra kiti reikalavimai yra draudžiama teisėsaugai juos bausti ar kažkaip trukdyti jų darbą. Kadangi išsiaiškinus situacija Bige_Murcialago kartu su kitų moderatoriumi susitarė su teisėsaugą ir būnant kartu su jais discorde nusprendę juos paerzinti ir provokuoti kad šie gaudytų, kadangi kaip ir Bumeris patvirtino Bige_Murcialago apšaudė teisėsaugos narius bei skunde minimą Edviną, šis pilną teisė turėjo atsišaudyti, tai pat loguose galima buvo matyti kad Bige_Murcialago ne vieną karta buvo uždėtas bėga statusas ir šaudyta į bėglį o jokie kiti šuviai nebuvo atlikti į pašalinius žaidėjus. Kadangi nebe esu DPKT tai siūlau Interpolo direktorių bausti direktoriaus įspėjimu už įrodymų neturėjimą.

O skundas yra atmestas.

  • Haha 5
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...