Eiti į turinį
Greg_Scarpa

Juozas_Santos

Rekomenduoti pranešimai

Labas, Kulka nebuvo pataikyta į Gvidux_Gidux matosi dėl patirtos žalos visa žala buvo patirta nuo Salam_Aleykum, o kad šaudžiau į tave tu nesenai buvai užlipes ant dviračio ir nepastebėjau to.

  • Prieš 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 1 min., Juozas_Santos rašė:

Labas, Kulka nebuvo pataikyta į Gvidux_Gidux matosi dėl patirtos žalos visa žala buvo patirta nuo Salam_Aleykum, o kad šaudžiau į tave tu nesenai buvai užlipes ant dviračio ir nepastebėjau to.

Aš buvau ant dviračio ir tu šaudei į mane, prie ko čia ką tik užlipęs neužlipęs. Tu negali šaudyti tiesiog taip šaudyti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 1 min., Greg_Scarpa rašė:

Aš buvau ant dviračio ir tu šaudei į mane, prie ko čia ką tik užlipęs neužlipęs. Tu negali šaudyti tiesiog taip šaudyti

Norėčiau, kad būtų įkelta taisyklė, kad Pareigūnas negali šaudyti į begly

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Net jei buvo bėglys, čia visa info: tai taip aš buvau bėglys, bet ne tik mane apšaudei

  • Teisėsaugai draudžiama nušauti nusikaltėlį. Išimtis gali būti jeigu jo tikrai neįmanoma išgabenti su mašina, sraigtasparniu, laivu, arba motociklu. (Teisėsaugai)
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 2 min., Greg_Scarpa rašė:

Net jei buvo bėglys, čia visa info: tai taip aš buvau bėglys, bet ne tik mane apšaudei

  • Teisėsaugai draudžiama nušauti nusikaltėlį. Išimtis gali būti jeigu jo tikrai neįmanoma išgabenti su mašina, sraigtasparniu, laivu, arba motociklu. (Teisėsaugai)

Žaidėjas buvęs prie mūsų nepatyre nuo manęs žalos matosi pagal jo gyvybes jeigu būčiau pataikęs iš Deagle būtų nukritę daugiau gyvybiu. Mano tikslas buvo tave nutazinti matosi foto kaip pas mane prie ginklo yra tazeris. Nušautas buvai ne nuo manęs, o nuo Salam_Aleykum

Spoileris

YG1OtNh.png

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 4 min., Juozas_Santos rašė:

Žaidėjas buvęs prie mūsų nepatyre nuo manęs žalos matosi pagal jo gyvybes jeigu būčiau pataikęs iš Deagle būtų nukritę daugiau gyvybiu. Mano tikslas buvo tave nutazinti matosi foto kaip pas mane prie ginklo yra tazeris. Nušautas buvai ne nuo manęs, o nuo Salam_Aleykum

  Parodyti paslėptą turinį

YG1OtNh.png

 

Faktas tas, kad šaudei ir tu su tikslu nušauti. Nelabai suprantu kaip tu dar bandai išvengti to kas akivaizdu

  • Ačiū 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 1 min., Greg_Scarpa rašė:

Faktas tas, kad šaudei ir tu su tikslu nušauti. Nelabai suprantu kaip tu dar bandai išvengti to kas aktualu

Faktas kad šaudžiau bandant nutazint kodėl aš tada turėčiau tazerį rankoje prieš užlipant tau ant dviračio šaudžiau su tazeriu kad nepabėgtum nes nesenai panaudojai /viela bet užlipai ant dviračio nepamačiau kad užlipai pataikiau vieną kulką ir tada tave nužudė Salam_Aleykum

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...