Eiti į turinį
Kevin_Harris

Linas_Intel

Rekomenduoti pranešimai

  1. Jūsų Vardas_Pavardė: Kevin_Harris
  2. Pažeidėjo Vardas_Pavardė: Linas_Intel
  3. Situacijos paaiškinimas (išdėstykite viską trumpai ir aiškiai): Labai izeide mane
  4. Žaidėjo padėtis serveryje (Administratorius;teisėsaugininkas;gaujos/mafijos narys)Galite patikrinti čia:
  5. Įrodymai (BŪTINA): 

     

  6. Ar žaidėjas buvo nubaustas žaidime? Apmaudu, taciau ne
  • Haha 3
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 24 min., Kevin_Harris rašė:
  1. Jūsų Vardas_Pavardė: Kevin_Harris
  2. Pažeidėjo Vardas_Pavardė: Linas_Intel
  3. Situacijos paaiškinimas (išdėstykite viską trumpai ir aiškiai): Labai izeide mane
  4. Žaidėjo padėtis serveryje (Administratorius;teisėsaugininkas;gaujos/mafijos narys)Galite patikrinti čia:
  5. Įrodymai (BŪTINA): 

     

  6. Ar žaidėjas buvo nubaustas žaidime? Apmaudu, taciau ne

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 35 min., Kevin_Harris rašė:

Tai tu mane uzmutinai, o taves neuzmutino niekas, as labai isizeidziau bei nebaigiau su tavimi diskutuoti, bet man 0 emolicu, beexpinis esi, uz /kreditai prisipirkes xp sustravoji, op op dv arba nedv ;D

Tai reikėjo mutint ar /report gi darai nevisi mane mutina už tiesa xp aš nepirkau niekada o tu pirkai xp ir pirk mačiau info tavo vip galioja 820 dienas apie 3 metus normaliai donoras esi dar mano biški bažara kopijuoji kam čia skunda rasai jei tipo kietas esi bet nesi pats pradejei bažara gavai spudimo gero ir atsijunge nevertas esi sako 0 emociju gal gal ne 0 daugiau nerašyk čia nei man nei kitiems nera įdomu dar žaidime pakalbesim + netavo cia reikalas nelysk kur tau nereikia eilini kevin_k ?? :)) tai sakau čiau_dv ir t.t ;DDDDD . 

  • Patinka 1
  • Haha 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...