Eiti į turinį
Deividas_Blaack

Nikita_Belov

Rekomenduoti pranešimai

  1. Jūsų Vardas_Pavardė: Gytis_Nebanink
  2. Pažeidėjo Vardas_Pavardė: @Nikita_Belov
  3. Situacijos paaiškinimas (išdėstykite viską trumpai ir aiškiai): Kišimas į blistą už savo pačio turimas žaidimą pagražinančias modifikacijas.
  4. Žaidėjo padėtis serveryje (Administratorius;teisėsaugininkas;gaujos/mafijos narys)Galite patikrinti čia: Anti-Cheat narys, 3lvl Administratorius.
  5. Įrodymai (BŪTINA):
    Spoileris

    Žaidimas su originalia augalija.

    4kCNmAB.png

     

  6. Ar žaidėjas buvo nubaustas žaidime? ne.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 5 valandas(-ų), Nikita_Belov rašė:

23e89632a6c59f282cdbf38c8faeb6cc503.png
/gydytis,pats parašiai kad cheat papkėj nametag ir aimas ir tikrai taip nebuvo kad jis buvo išjungtas.
3b9fbfc215098c68e808ec3c1ba3b54f802.png
Nežinau kaip tryse jau dalinsitės


Papildau,tokių įkyrių nedaug sarge yra tai jau išduoda kad tu antra gali patikrint logus ir sužinot kad tu ten buvai

Žodžiai nereiškia, kad buvo naudojami cheat'ai :p jeigu aš parašyčiau vip chate, kad dabar taškau visus su aim'u turėčiau gauti ban už tai?

Gal aš šiandien jaučiausi kitaip ir nenorėjau būtent naudoti cheat'u bet gavau ban už juos?

"nes pas mane kas yra karu papkei tai tik aimas ir nametagas nu bet saudziau kur maciau g"

Norėjau parašyti, kad šaudžiau kur mačiau galvas virš sienelės galvos itin gerai matėsi kadangi pas mane augalija nėra didele kaip pas tave ir tu mane užbaninai tik dėl to, kad buvo naudojama kitokia augalija negu tavo?

 

Redaguota , redagavo Deividas_Blaack
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...