Eiti į turinį
Demetrio_Vierchas

Demetrio_Vierchas

Rekomenduoti pranešimai

  • Vardas? Edvinas
  • Pravardė? Lenkyto
  • Amžius? 19 metų
  • Zodiako ženklas? Dvynis
  • Kur gyveni? Lietuvoj
  • Kuo mėgsti domėtis, gal kokius būrelius lankai? Domiuosi tokiu dalyku kaip repas, patinka freestylint laisvalaikių, yra didelis noras sukurti savo repuka, o taip lankau Boksa, Faiteri
  • Ką veiki laisvalaikiu? Dabar didesni dalį praleidžiu sarge, užsimaniau gryžti po ilgo laiko ir gavau kabliuka, todėl ir pildau prisistatyma gal kas prisimins o vdrug išvis pažysta kažkas mane smagu būtu. lošiu dar pubg tai jei kas kartu palošt raštelkit, kuriu repuka, sportuoju prie turniku, ir žinoma miegu daug
  • Kiek laiko žaidi serveryje? 3 metai kažkur čia su pertraukom
  • Ar ilgai žaidi SA-MP? Pirma karta atsisiunčiau 2014 metais, o rimtai pradėjau žaisti kažkur 2016 metais.
  • Kokius filmus mėgsti? Kažkaip jau nebesižiuri tie filmai, bet per kalėdas patinka pasijungt ,,harry poteri" idomus dar visai ,,Bankininkas" taip pat "Drugelis" ir "Malda pries ausra"
  • Kokios muzikos klausai? Pagrinde rusiškas, kartais mir su og paklausau, keleta pavyždžiu iš mėgstamiausiu "Джордж Груз - Бандит" "Тима Белорусских - О простом" "Carla's Dreams - Op, Heroina •Woopy's Remix" "
  • Mėgstamiausias sportas? Boksas, ir neseniai labai pradėjo patikt stalo tenisas.
  • Mėgstamiausias aktorius/ė? Kacy Black
  • Kas yra tavo autoritetas? Turbut iš mano aplinkiniu žmoniu nematau autoritetu tačiau jei laikyčiau žmogų autoritetu jis turėtu būt toks: Žmogus laikantis savo žodžio, mažai kalbantis ir daug darantis, užsispires bėi ambicingas, kuris mato ne tik save bet ir kitus aplinkui.
  • Kodėl žaidi būtent šiame serveryje? Sargas tai klasika, patinka man čia žmones (ne visi) pastoviai yra su kuo paprikolint, pakalbet visokiom temom arba dura pastumt
  • Ar turi augintinį? Jei taip, kokį? Įkelk jo nuotrauką (juk visiems įdomu pamatyti!)
    Spoileris

    b0af9d872a49496fb36b7361379db807178.jpg

     

     

  • Turi brolių, seserų? Turiu sese jaunesne metais graži, protinga išauklėta.
  • Koks tavo gyvenimo tikslas? Nebūt priklausomam nuo gyvenimo, turėt šeima, dukra su sunum, kad kekvienas mano šeimos narys turėtu visko ko pagėidauja, mesti rukyti, daugiau gal sportuot.
  • Kokie tavo privalumai? Pora faktu iš kitu ir pora nuo manes; Draugiškas ir geros širdies kol tas žmogus su kurio elgiamasi gražiai vertas to, santykiuose esu ištikimas kažkaip nerupi man dafiga tu panikiu užtenka ir vienos, drasus ir drasus ne žodžiais ar kumščiais tiesiog veiksmais gyvenu tik kartą nebijau duot i galva kaip ir gaut i ja, kaip ir nebijau sulaukti neigiamo atsakymo iš kitų būti aprektam nes padariau kažko ne to, visi daro klaidų bei iš to mokosi.
  • Kokie tavo trūkumai? kartais nepastebiu dviveidžiu žmoniu, sunkiai pasakau ne tačiau dirbu ties to, ir pastebėjau kad biški apiėme tinginystė, dar pora mėnėsiu atgal 8 ryto galėdavau ratu begiot aplink savo miesteli dabar verčiau prie pc pasedėčiau.
  • Įkelk savo nuotrauką (juk visiems įdomu pamatyti!)
    Spoileris

    a2ba0034cf2b931c57a0dfe2638a5e55530.jpg

    Spoileris

    d2b9fe1faff3b114c7e2e01567b1979a913.jpg

     

  • ps. yra gražesniu ft tik kam čia to reikia

  • ir jei čia kas del klaidų kažka rašys neapsikraunu 

Redaguota , redagavo Demetrio_Vierchas
  • Patinka 2
  • Haha 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Jūs turite būti registruotas narys, jei norite palikti komentarą

Sukurkite paskyrą

Užsiregistruokite mūsų forume. Tai labai paprasta!

Sukurkite naują paskyrą

Prisijungti

Jau turite paskyrą? Prisijunkite čia.

Prisijungti dabar


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...