Eiti į turinį

Rekomenduoti pranešimai

1. Administratoriaus Vardas_Pavardė žaidime: @Deividas_Armstrong
2. Keliais žodžiais apibūdinkite jo elgesį: draugiškas, bx, su xp.
3. Dėl ko giriate, rašykite kiek galite išsamiau: Karočia pasakysiu taip... Šaude į mane kažkoks randominis, aš parašiau jam civilio nubaudimo skiltį, Deivis sureagavo nubaudę jį ir man pranešė į SARG.LT forumą jog jis patvirtino ir tas ŽAIDĖJAS liko NUBAUSTAS.
4. Įrodymai (nebūtina): Mentams nebūtini įrodymai px.

 

Deivi nuiimk nalogą, visgi vistiek pagyrimą ir t.t parašiau, pasirodyk ir tu kartais jog esi korup. mentas!

Redaguota , redagavo Salam_Aleykum
  • Ačiū 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Ką tik, Koste_Bond rašė:

prisidejimas ;P

Nebedirbu šiai dienai kaip korup. mentu, bet esu ŽURNALISTAS... Tad norėčiau paklausti, ar galėtumet argumentuoti, dėl ko prisidėdate prie pagyrimo, nes šiuo metu JŪS mano akimis rodot kaip ir NEPAGARBA/KORUPCIJA serveryje ir atrodote labai įtartinai čia atėjęs parašęs žodį: „Prisidejimas :P“. Todėl prašau plačiau. 

 

Pagarbiai ŽURNALISTAS 2K24 Salam_Aleykum

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Keits bahurs armstrong. Malacius kad importini ruski i naloga sukiso :d. Prisidėjims.

Redaguota , redagavo Ltu_Caras
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Ką tik, Ltu_Caras rašė:

Keits bahurs armstrong. Malacius kad importini ruski i naloga sukiso :d. Prisidėjims.

Kas čia per importinis ruski? aš tipo? tu nepagarba dabar man rodai? ah tu svolačius! 

Spoileris

:2_grimacing::225_chicken:

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 15 min., Salam_Aleykum rašė:

Nebedirbu šiai dienai kaip korup. mentu, bet esu ŽURNALISTAS... Tad norėčiau paklausti, ar galėtumet argumentuoti, dėl ko prisidėdate prie pagyrimo, nes šiuo metu JŪS mano akimis rodot kaip ir NEPAGARBA/KORUPCIJA serveryje ir atrodote labai įtartinai čia atėjęs parašęs žodį: „Prisidejimas :P“. Todėl prašau plačiau. 

 

Pagarbiai ŽURNALISTAS 2K24 Salam_Aleykum

Sveiki, nes jis prižadėjo man Policijos departamento pavaduotojo pareigas kad prisidėčiau prie šito pagyrimo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...