Eiti į turinį
Mindaugas_Mineikis

Misha_Tikras

Rekomenduoti pranešimai

Jūsų Vardas_Pavardė: Mindaugas_Mineikis

Pažeidėjo Vardas_Pavardė: @Misha_Tikras

Situacijos paaiškinimas (išdėstykite viską trumpai ir aiškiai): Naudojo 2 acc vienu metu. Uzmutinau jo main acc Misha_Tikras, nes zaidejas ji pareportino, o jis is pykcio pajunge savo antra acc ( kartu buvo pajungti abu acc is vieno kompiuterio) Dievu_Baudejas ir dave man free du kartus 7200s mute.Pats žaidėjas atsakydamas į mano papeikimus pripažįsta, kad Dievu_Baudejas yra jo acc, o tai reiškia, kad jis naudojo juos vienu metu.

Žaidėjo padėtis serveryje (Administratorius;teisėsaugininkas;gaujos/mafijos narys)Galite patikrinti čia:Admin

Įrodymai (BŪTINA):

Spoileris

 

 

Ar žaidėjas buvo nubaustas žaidime?Ne

@Admin_Bumeris @Greg_Scarpa

Redaguota , redagavo Mindaugas_Mineikis
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 3 min., Mindaugas_Mineikis rašė:

Jūsų Vardas_Pavardė: Mindaugas_Mineikis

Pažeidėjo Vardas_Pavardė: @Misha_Tikras

Situacijos paaiškinimas (išdėstykite viską trumpai ir aiškiai): Naudojo 2 acc vienu metu. Uzmutinau jo main acc Misha_Tikras, nes zaidejas ji pareportino, o jis is pykcio pajunge savo antra acc ( kartu buvo pajungti abu acc is vieno kompiuterio) Dievu_Baudejas ir dave man free 7200s mute.Pats žaidėjas atsakydamas į mano papeikimus pripažįsta, kad Dievu_Baudejas yra jo acc, o tai reiškia, kad jis naudojo juos vienu metu.

Žaidėjo padėtis serveryje (Administratorius;teisėsaugininkas;gaujos/mafijos narys)Galite patikrinti čia:Admin

Įrodymai (BŪTINA):

  Parodyti paslėptą turinį

 

 

Ar žaidėjas buvo nubaustas žaidime?Ne

niekur as nieko nepripazinau ka cia rasineji tu?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...