Eiti į turinį

Rekomenduoti pranešimai

[>] Anketos forma:

 

  • Cheater'io Vardas_Pavardė serveryje: @Frosty_Hks
  • Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?: silent cj.
  • Žaidėjas yra administratorius (-ė)?: Ne.
  • Žaidėjas buvo užblokuotas žaidime?: Taip.
  • Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]: 
    Spoileris

     

     

     

     

  • /info lentelė: 
    Spoileris

     1.png

     

  • Ar cheatino veiksmo metu?: taip.
  • Nurodyti tikslų sekundžių/minučių intervalą, kur žaidėjas cheat'ina : pirmas video nuo 16s iki galo silent o antram video pats serveris pranesa uz itartina kai saudo su awp plius serveris neskaicuoja kazkodel jo prasautu kulku, nors matos jog buna, kad ir nepataiko. antras video nuo 1-16s nuo 20s iki 25s ir nuo 31s iki galo. Bendras pataikymas gale video 38/38 i judancius stovincius zmones.
  • Taip, tikrai pointo nera naudot tokios nesamones, taciau galbut pats nezinai naudodamas silenta kad neskaito serveris kulku?
Redaguota , redagavo Tony_Martinez
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Sveikas ir vėl :), pradėkime nuo to, kad tavo video prasideda jau nuo 9/9 kulkų kurios buvo pataikytos į stovinčius angare kurie atidarinėjo angaro vartus, tada 1-as video atstumas nėra pats didžiausias + žaidėjas beveik nebėgiojo, o jei ir bėgo tai tiesiai į mane, vienas /tpd padarė ir stovėjo, bei tavo kamera nusukta į šoną ir nematau ar angare už kampo žaidėjas juda ar ne, bet matosi tai, kad jis į mane šaudo ir to pasekoje galimą teigti, kad jis ne juda nes aimina, kaip ir sakei nefiksuoja serveris iš šautų kulkų, net pats nežinau dėl ko taip yra, bet tai tikrai nėra mano kaltė (koks tikslas naudoti tokį cheata kuris tik viską pablogina??) už tai gauti blista būtu visiškas absurdas, nes man tai neduoda jokio pranašumo prieš kitus žaidėjus, jeigu šiose situacijose rodytų mano nepataikytas kulkas tavo temo iš viso būtu nieko verta, kaip ir pats sakei "serveris neskaičiuoja kažkodėl jo prašautu kulkų - Bendras pataikymas gale video 38/38"  net pats sau prieštarauji. Iki kitų kartų ;)

PAPILDAU:
"taciau galbut pats nezinai naudodamas silenta kad neskaito serveris kulku?" "serveris neskaicuoja kazkodel jo prasautu kulku"  ->>>>"kazkodel"  apsispręsk tu ar kažkodėl ar dėl silento, sau prieštarauji eilini syki. + "Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?: silent cj." ->>> "silent cj" tai cj ar ne cj...


Žaidėjai, kurie prašaudavo su silent ir buvo nubausti, 
temos:

 

Redaguota , redagavo Frosty_Hks
  • Patinka 3
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...