Eiti į turinį
Bugas_White

Matas_Ammo

Rekomenduoti pranešimai

  1. Jūsų Vardas_Pavardė: Bugas_White
  2. Pažeidėjo Vardas_Pavardė: @Matas_Ammo
  3. Situacijos paaiškinimas (išdėstykite viską trumpai ir aiškiai): Nemokejimas naudoti savo anticheat turimu komandu. Naudoja /unjail /mute ne pagal paskirti galit tikrinti logus jog 2x unjailino Kosas_Camel.
  4. Žaidėjo padėtis serveryje (Administratorius;teisėsaugininkas;gaujos/mafijos narys)Galite patikrinti čia: ANTICHEAT
  5. Įrodymai (BŪTINA): 
    Spoileris

    sa-mp-481.png?ex=65ef7247&is=65dcfd47&hm

     

  6. Ar žaidėjas buvo nubaustas žaidime? NE
  7.  @Admin_Bumeris

 

  • Patinka 1
  • Haha 3
  • Sutrikęs 2
  • Prieš 3
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Sveiki, mano acc Kosas_Camel norėčiau atsižvelgti, kadangi neturiu Kosas_Camel forumo ir jie bando man visaip kenkti jailina, išmetinėja iš žaidimo, kad negalėčiau laikyt bazės, kadangi jei aš bazėje niekad nesugeba apsiginti,  @Bige_Murcialago atsimenu kažkada VDB dėdavai už situs kenkimus tai atsižvelgk taip pat karo metu gaudavau kickus nuo visokių Airis_Quattro, Emilis_Sampe tai matosi, kad bandoma man pakenkti. @Matas_Ammo AntiCheat narys buvo visalaik žaidime ir norėjo man padėti nes nebuvo jokių šaudymų klubo buse + gavau nuo @Dzimis_Pipirinis 2x jaila už tapatį tai matosi, kad bandot kenkti man kad apsigintumėt.... Taip pat @Admin_Bumeris gali sutikrinti loginus, kad nebuvo jokio klubo karo ta diena kuriame aš būčiau dalyvavęs.

 

Pagarbiai - Kosas_Camel

Redaguota , redagavo Keistos_Menuliofazes
  • Patinka 2
  • Ačiū 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...