Eiti į turinį
Href_Mafs

gaujom/mafijom ASSISTAI / PADĖJO

?  

21 balsai(-ų)

  1. 1. reik

    • taip
      9
    • ne
      12


Rekomenduoti pranešimai

aš jums dar karta sakau kas mafijose nebuve visokie apsauginiai reporteriai tai galit net nerašynėti ir prieš nespaudinėti nesuprantat apeinat , ar ant tiek reik visur reikšt savo negatyvia nuomone ? nu nebūtų lietuva karočiu baisu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 1 valandą, Wasted_Domas rašė:

paprasta priezastis, palieki low ir nupisa fraga is tawes

 

prieš 1 valandą, Href_Mafs rašė:

aš jums dar karta sakau kas mafijose nebuve visokie apsauginiai reporteriai tai galit net nerašynėti ir prieš nespaudinėti nesuprantat apeinat , ar ant tiek reik visur reikšt savo negatyvia nuomone ? nu nebūtų lietuva karočiu baisu

xdddddd dėl killu kariaunat jus??? tai nxj tos zonos, nxj tos išlaikytos minutės, eikit į dm ir darykitės tuos killus. Cs/Lola žaidi dėl killu ar dėl tikslo laimėti matcha?? aš pakraupęs geri skiedalai jus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 8 min., Frosty_Hks rašė:

 

xdddddd dėl killu kariaunat jus??? tai nxj tos zonos, nxj tos išlaikytos minutės, eikit į dm ir darykitės tuos killus. Cs/Lola žaidi dėl killu ar dėl tikslo laimėti matcha?? aš pakraupęs geri skiedalai jus.

SAKO PAKRAUPES ;-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD JEI TAU TOKIAIS LAIKAIS ZONOS IR PROCENTAI RUPI TAI TU GYDYKIS XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

  • Haha 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 5 min., Wasted_Domas rašė:

SAKO PAKRAUPES ;-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD JEI TAU TOKIAIS LAIKAIS ZONOS IR PROCENTAI RUPI TAI TU GYDYKIS XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Dėl ko daugiau kariaut Mafijose arba gaujose? Jei tik dėl killų tai eikit i tuos klubus kokius

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...