Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Admin_Bumeris

Versija 2.4.20 kažkas apsaugai

Rekomenduoti pranešimai

Svečias Mantas_Hoover

Vietoj tavęs išvis džiaugčiaus, kad deda ką nors radistams... Jei esi supratingas dabar tau reikėtų pasedėti ~1,2 mėn be jokių prašymų, nepagalvojai, kad būmeriui jau užkniso tavo prašymai ir kiekvienoje temoje "O radistams galbūt mano paskutinis pasiūlymas? Nuvylei Bumeri. ://" ATSIBODAI kitų darbų atžvilgiu.

Kažkada Bumeris sakė „ar aš kaltas, kad nieks nieko nesiūlo“ tai palauk, aš tą pamatęs ir siūlau, nors ir kasdien. Jeigu jam reik pasiūlymų aš jam tai ir duosiu. Jeigu sakai užknisa, tai tada išvis gal nieko niekam nedarom? Bent jau buvai Radistas? Bent jau žinai jų situaciją? Man rodos ne! Tai gal patylim gerai? Dėl kitų darbų atžvilgio, tai pala ar mes kalti, ar aš kaltas, kad jie nieko nesiūlo padoraus mm? Aš pasiūlau savo darbui, o jeigu padaro, tai padaro.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Rojus_Makinlis*

''Kažkas apsaugai'' kai pamačiau galvojau kas čia per nesamoni daba.. bet atėjau ir pamačiau, kad neploxa, neploxa.. Sėkmės jums ten Apsauginiai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Apgailėtinas dalykas, tikrai jie to neverti...

O tarkim kokia tavo nuomonė apie apsaugos išteisinimą, nu /ist?

[2012.06.17 12:19:56] Dovydas: Nes jau kokios 20 temų forume ir kaip nededa taip nededa. Man tai ši idėja apgailėtina...

[2012.06.17 12:21:09] Tautrimas: tai ir nedės, matyt, bumeris.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...