Eiti į turinį
Svečias Laurynas Briedis

Dyzelis Ar Bendzinas? aaa?

Rekomenduoti pranešimai

Man asmeniskai Bendzinas kodel Bendzinas ? todel kad jis ziema nesala remontuot pigiau ir lengviau (ka pats dazniausiai darau) bendzinas turi savo minusu kaip jo kaina bet man kaskaip jie netrugdo :D Dyzelis nepatinka. Kodel ? o todel kad jis dirba kaip traktorius (naujasniu neskaitau nes man nuo kuo naujasne tuo labiau nepatinka masina) ziema uzsala salerka remontas pigus priejimas prie variklio nepatogus ir slykstus ir siap man asmeniskai jis turi labai daug minusu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Tai reikia ne baltarusiška salerą pilt, taupai tuos centus, po to verki, kad tau žiemą nebesikuria. Degalinėse jau gal nuo lapkričio vidurio ar pabaigos pradeda tą arktinės specifikacijos dyzelį pardavinėti su priedais, kuris neužšąla. O 'traktoriai' kaip pats juos vadini, tikrai nebūtų, jei žmonės minimaliai prižiūrėtų savo automobilius, o ne tik važinėtų kol kažkas sugenda iki nebeįmanomo pajudėjimo iš vietos.

Dyzelio niekad neturejau. Bet kiek is aplinkiniu, draugu, giminiu pasakojimu as zinau. ir dyzeliam gan daznai tenka keist katalizatorius nes jie ilgai labai kaskodel nelaiko kiek girdejau as. Tad man asmeniskai nepatinka dyzeliai nei garsu nei trauka is vietos :) Visad liksiu man rodos prie bendzino. jie turi gera pagreiti gera trauka ir panasiai ir kvapas bendzo man patinka :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Dyzelio niekad neturejau. Bet kiek is aplinkiniu, draugu, giminiu pasakojimu as zinau. ir dyzeliam gan daznai tenka keist katalizatorius nes jie ilgai labai kaskodel nelaiko kiek girdejau as. Tad man asmeniskai nepatinka dyzeliai nei garsu nei trauka is vietos :) Visad liksiu man rodos prie bendzino. jie turi gera pagreiti gera trauka ir panasiai ir kvapas bendzo man patinka :D

Keist katalyzą? :D neteko girdėt tokio dalyko.. :D o ir šiaip pjauna juos lauk ir psio, nepigiai dar parsiduoda :) o dėl traukos, pasižiūrėk bet kokį modelį, kiek stovi niutonų pas dyzelį ir kiek pas benzą suprasi kad pas dyzelį tikrai geresnė trauka :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Lyginat „Katę“ ir “Šunį“... Asmeniškai imčiau dyzeliną jeigu reiktu kur toli važinėti arba dažnai važinėti. Jei pili gera dyzeli, tai ilgai viskas ir laikys. Pilsi saliarka neprakošus tai ir tvarkysi.. O greitam bei maloniam pasivažinėjimui tik benziną.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...