Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Admin_Bumeris

Versija 2.0.48 VIP teleportų komandų pakitimai

Rekomenduoti pranešimai

Aš apšalęs nuo jūsų kometarų, total nusišnekėjimas.

O dėl update: komanda dėl bendradarbių-ideali, to ir laukėm.

Dėl tp: man kyla tik tokios mintys, servas populiarus ir geras tol, kol nepradedi jo gadint. Šeip pakenkei ir mums (tiems , kas per VIP, o labiausiai sau) . Gerai dar , kad pakeitei juos bent į nemokamus, nes buvo visiškas absurdas. O šeip tikrai manau atsiras tokių, kurie nebepirks VIP'o[sumažės donatinimas, daugiau litų dengsi iš savo kišenės], o kad čia staugia , kad bus kuo tikroviškiau - totali nesąmonė-kas per daug, tas nesveika. Asmeniškai aš, pirkau VIP privilegiją vien dėl tp, kitokios naudos iš jo nėra.

Nieko neturiu prieš servo adminus, bet... jei jau nebėra ko atnaujint, nesąmonės prie gero neprives. [nemoralizuoju]

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Tomikas_Futi

Pritariu karoliu. Jau perdaug nesamoniu su atnaujinimais, galetu daryti nekekviena diena o kas 2-3 dienas atnaujinimus ir nereiketu galvoti kokiu nors nesamoniu su atnaujinimas :) Si karta padare klaida panaikine kai kuriuos tp

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Benas_Cool

Jeigu jau teleportus išėmė beveik visus , tai nebeapsimoką pirkti jau VIPO.. :angry:

Patinka free roam?Suvesk į sa-mp serverių paieška ''free'' Bumeri,galėjai išimti visus...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...