Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Svečias Tony Clips

Triple ir 2x jump PAMOKOS

Rekomenduoti pranešimai

Svečias Tony Clips

Na ką gi.Prasidėjo nauja banga ,o gi dviračių banga.Visi nori išmokti triple jump.Nori visi šokinėti kaip Spider-Man.Visi nori užšokti ant namo stogo ar dar kur nors.Tai tu čia užsukai čia.Čia tau bus pamokinta kaip padaryti Triple jump ar double jump.Na pradedam iškarto.

Jums pirmiausia reiks:

1.Mountain bike ar BMX kuriuos gali įsigyti wang cars.

2.Jums reiks MP5 jis atrodo šitaip:MP5-GTAVC.png.Tau nebūtinai reik dirbti teisėsaugoje ,kad gautai MP5 jį gali gauti nemokamai /tpdm t.y /tpbull'e DM zonoje.Gaves MP5 zonoje tau reikia greitai padaryti /tpsf ar /tpls (kur tik nori /tp) ir greita parašyti /q ir tu turėsi nemokama mp5 su 250 kulkų.

3.Jums reik greitos rekcijos.

Dabar jeigu viską sekite kaip perkaičiau turėtūt viską gauti.Na o dabar einam prie pagrindinio tikslo.Įspaudžiate CTRL mygtuką ir greitai ispaudžiate mouse1 t.y pirmą pelės klavišą ,bet tureti tada spausti mouse1 kaip jau būnate pakiles nuo žemės.Na aišku jums ne visada išeis triple išeis tada kaip stegsiesi ir aišku po ilgų treniruočių.Kitą diena idėsiu kaip padaryti 2x jump su BMX.Su triple jump turėtai išokti tokį aukštį.dab50beeaa216f7235e136e00f85f413304.png

Nori išmokti double jump?

Tau reiks tiktais:

1.BMX

2.Klaviatūros

Šitame viskas parodytą ką reikia spaudinėti ,kad išeitų DOUBLE JUMP.

RADAI KLAIDĄ RAŠYK MAN Į A.Ž ČIA FORUME.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Tony Clips

Dviračiu naujokams pravers - aš jau mokėjau kol dar nebuvo tos manijos čia su dviračiais važinėti :lol:

Čia visą šitą elergiją pradėjo Emilis su šitais dviračiais :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...