Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Svečias Ernestas_Glieba

Gliebos zmodeler pamokos.

Rekomenduoti pranešimai

Svečias Modestas_Deaglas

Ziurek as dedu sedenes ant elegy masinos nu istrinu senas ikeliu naujas i ju vietas ir ten ta kaskoki suduka nutempiu i apacia ten kur tas duris panaikinti i t.t nu exportinu i elegy faila isikeliu i spark ir nerodo sedyniu :D wtf? kas cia blogai?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Ernestas_Glieba

Ziurek as dedu sedenes ant elegy masinos nu istrinu senas ikeliu naujas i ju vietas ir ten ta kaskoki suduka nutempiu i apacia ten kur tas duris panaikinti i t.t nu exportinu i elegy faila isikeliu i spark ir nerodo sedyniu :D wtf? kas cia blogai?

Padarysiu pamoką kaip padaryti.

Būtų gerai jei sukurtum pamoką, kaip nusiimti nuo vienos mašinos ratus ir uždėt ant kitos, kad būtų viskas tvarkingai sutexturinta ir kaip pridera.

Padarysiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Modestas_Deaglas

Va ismokau normaliai isikelti failus bet tu man pasakyk pvz ziek isikeliau ratus nu ok issaugojau ejnu pasiziuret i game zjbs atrodo tokie , mhm isidejau i tapati moda ir sedenes tai dabar man puse masino vidaus nebera ir + balti ratai OMG :angry:

c1766d38f4201217a7467737eafce0ac701.png

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Ernestas_Glieba

Va ismokau normaliai isikelti failus bet tu man pasakyk pvz ziek isikeliau ratus nu ok issaugojau ejnu pasiziuret i game zjbs atrodo tokie , mhm isidejau i tapati moda ir sedenes tai dabar man puse masino vidaus nebera ir + balti ratai OMG :angry:

c1766d38f4201217a7467737eafce0ac701.png

Jau keliu pamoką kaip keisti sedynės , o ratus nesutexturinai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Modestas_Deaglas

Jau keliu pamoką kaip keisti sedynės , o ratus nesutexturinai.

Nu ziurek kajp juos suteksturinti tipo visus .tga kelti per workshop ir tada ten saugoji nu as tajp dariau :/ su sedenam tajpat

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...