Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Marijus_Diesel

Pasodino i kalejima

Rekomenduoti pranešimai

Labas vakaras. Taigi dirbdamas siandiena limuzino vairuotojo darba vaziavau prie ligonines pasiimti kliento, tuo metu ant kelio issoko zmogus kuri nutrenkiau ir gavau 6 zvaigzdeutes. Kvieciau policija bet deje niekas neatvaziavo ( tai kaip tie policininkai dirba jaigu ju laukiau 10min ir niekas nereagavo? ) taigi isvaziavau. Po geros valandeles mane sustabde pareigunas ir iskarto siule uzmoketi 5000 LT nieko nepasakes ,net nepasisveikines, atsisakiau pirma karta ir parasiau PALAUKITE ,bet jis pasiule antra karta sumoketi bauda neistares nei zodzio. Atsisakiau antra karta pakartojau praeitus zodzius jis mane islaipino is limuzino, isodino i savo masina pradejau aiskinti situacija bet atsakymas buvo "nieko nezinau" , "ir nenoriu zinoti" , "mano toks darbas". As labai pasipiktines tokiu atveju tikiuosi ka nors padarysite. Pabaigai noriu pasakyti kad policininkas vyrsijo greiti ir nesilaike KET taisykliu , policija kai kvieciau neatvaziavo, policinkams nusispajut ant musu ? Buvau pasodintas ant 20min ir is manes ateme AK47. Tikiuosi nubausite ta zmogu ir gal but gausiu kokia nors kompensacija.

feb946049828.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...