Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Svečias Zygisss_Dumbas

Zygis_Dumbas

Rekomenduoti pranešimai

Svečias zygiss_Dumbas

1. Jūsų Vardas_Pavardė:Zygis_Dumbas

2. Pažeidėjo Vardas_Pavardė:Merunas_Lebron

3. Situacijos paaiškinimas ( aprašykite viskas kas buvo):PArase keiciam versla 280min i sabre.. nu ok pardaviau as jam sabre uz 1m ir jis sako varom prie verslo..pradejo metytis ir pardave greit sabre ir neturi verslo..tai kel man atiduoda sabre nesvarbu kokia arba grazina 8m arba bus banas kel susipranta vaikelis,kad geriau nedurit,geriau paverks prie kompo.

4. Įrodymai (BŪTINA):bbf27d5fc75427b83ca859a2f1183b3c213.png

Mazai nuotrauku gaila..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Merunasss_Lebron

1. Jūsų Vardas_Pavardė:Zygis_Dumbas

2. Pažeidėjo Vardas_Pavardė:Merunas_Lebron

3. Situacijos paaiškinimas ( aprašykite viskas kas buvo):PArase keiciam versla 280min i sabre.. nu ok pardaviau as jam sabre uz 1m ir jis sako varom prie verslo..pradejo metytis ir pardave greit sabre ir neturi verslo..tai kel man atiduoda sabre nesvarbu kokia arba grazina 8m arba bus banas kel susipranta vaikelis,kad geriau nedurit,geriau paverks prie kompo.

4. Įrodymai (BŪTINA):bbf27d5fc75427b83ca859a2f1183b3c213.png

Mazai nuotrauku gaila..

Žmogau,pats kaltas,kad parduodamas automobilį esi neatsargus ir nedarašai nulio.Dėl to nereikia išsigalvoti visokių istorijų nebūtų,kad tik man pakenkti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias zygiss_Dumbas

Žmogau,pats kaltas,kad parduodamas automobilį esi neatsargus ir nedarašai nulio.Dėl to nereikia išsigalvoti visokių istorijų nebūtų,kad tik man pakenkti.

isvis tavo vietoi patyleciau gali jau neiaskink nors isvis jei pinigu reikia eik i koki darba ir susitaupysi nuo pinigu nepraturtesi..Bet vistiek gaila man taves tokio.. Moki isdurti bet nepagalvoji kas bus toliau..Gaila..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Merunasss_Lebron

isvis tavo vietoi patyleciau gali jau neiaskink nors isvis jei pinigu reikia eik i koki darba ir susitaupysi nuo pinigu nepraturtesi..Bet vistiek gaila man taves tokio.. Moki isdurti bet nepagalvoji kas bus toliau..Gaila..

O tu man juokingas rimtai :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...