Eiti į turinį
Kobis_Bryantis

"IMMORTAL" Mafijos vadeivos kandidatų apžvalga.

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki, taigi kaip žinia buvo renkamas naujasis IMMORTAL Mafijos direktorius. Anketų buvo 3 puslapiai, pusės iš jų net nesinorėjo skaityti, nes buvo kaip ir visada "Šūdmalininkystė", šįkartą žaidėjai, kuriuos pasirinkau pateisino mano lūkesčius, apart kelis, kurių neradau prisijungusių, galbūt mano laikas vėl nesutapo su jų laiku, bet kaip ir minėjau, jūs turite taikytis prie mūsų, o ne mes prie jūsų! Keista tik tas, jog rinkdamas jau nemažą kiekį direktorių pastebėjau, kad yra panašią mintį rašančių, bet nėra nusikopijavusių anketą žaidėjų, spaudžiu dešinę dėlto, o nusivilti galiu tik dėlto, nes neturit savo nuomonių, daugelis iš jūsų prašote savo draugų užpildyti anketas ir jos tampa visiškai bevertės, jau nebežinau, kaip kitaip sugalvoti pildyti anketas, jog visos jos būtų unikalios ir savaip įdomios. Šiuo metu jos visos panašios... Na tai smulkmena, mano nuomone svarbiausia yra darbas serveryje, žinoma kažkiek įtakos turi ir jūsų iškalba. Kadangi serveryje stebėjau jus 2 dienas, nes dideli vaikai verkė, jog neišrenku direktoriaus ir mane skubino, bet manau pasirinkau teisingą žmogų, nes jis mano akyse visada bus mafijozas ir žinau, jog jis žino geriausias taktikas ir t.t , nes yra pradalyvavęs ne viename grobime/puolime, visi žinote, jog kalba eina apie Deividas_Erkysimo.

* The Ballas narys Bence_Benas. Anketa iškalbinga, viskas ok. bet turi daug įspėjimų vebe ir iš to sprendžiu apie tavo "Nešvarią praeitį". Matau, jog dabar taisaisi, daug įspėjimų tau jau yra nuimta, bet visgi vakar negalėjau tavęs normaliai stebėti, nes buvai gavęs mute už "Žaidimą su admin komandomis" . Nežinau kiek čia yra tiesiog, bet vistiek negalėjau matyti kaip bendrauji su kitais žaidėjais, paskui pora kartų mačiau afk, suprantama, juk esi muted ir neįdomu žaisti, kada negali kalbėti. Tai tau ir daugumoj sutrukdė tas gavimas mute.. Į tavo klaidas įeina ir mažokas aktyvumas, vakar 21H prabuvai virš 200minučių, mažokai, palyginus su kitais kandidatais, taigi

Minusai:

Mažas aktyvumas

Turi daug įspėjimų webe

Buvai gavęs mute

Porą kartų užtikau AFK

Pliusai:

Gera aketa!

Gauni daug pagyrimų webe

Taigi susitvarkyk su minusais ir galbūt tau pavyks pasiekti tai, ko nori!

* Ernestas_Poker patikai man vien dėl savo anketos, vėliau atėjau stebėti į serverį ir pamačiau , jog nors ir IMM Direktoriaus nėra, tu vistiek užsiimi mafijozo veikla. Vakar pražaidei 630 minučių, bet esmė tame, kad šiandien 13 h tavęs neradau prisijungusio, beto labai dažnai sedėjai bazėje ir nieko gero nedarei...

Minusai:

Užsiimk naudingesne veikla.

Pliusai:

Gera anketa

Likai ištikimas IMM

Vakar buvai labai aktyvus.

Minusą žinai, jis vienintėlis, jam išnykus, pats žinai, kas gali nutikti......

* Cosa Nostra "Mongolas" Deividas_Erkysimo Anketa nebuvo tobula, duočiau 8,5/10, bet tikrai buvo viena iš normaliausių. Beto turi daug įspėjimų webe, bet matau, jog taisaisi. Vakar tikrai aktyviai pradalyvavai mafijos veikloje, šiandien taipogi kažką ten chimyčinot, supratau, jog tau mafija yra įaugus į kraują ir tu esi tas , kuris ir turi turėti šį direktorių, jeigu būtum buvęs koks taksistas, nebūčiau tavęs atrinkęs, bet dabar pamačiau, kad mafija tau tikrai svarbi žaidimo dalis serveryje, taigi nusprendžiau, jog su didelėmis tavo pastangomis nenuvilt tavęs ir duoti šį tau manau svarbų postą, bet minusiukų tu turi keletą, kuriuos išvardinsiu ir kurių turėtum atsikratyti būdamas direktoriumi, taigi

Minusai:

Kitą kartą anketoje būk iškalbesnis

Tvarkykis su įspėjimais webe.

Pliusai:

Esi šaunus mafijos narys

Aktyvus

Greitai, aktyviai reaguoji

Esi aukšto rango mafijozas.

* Marius_Valkauskas anketa 9/10 minusas anketoje toks, jog nerašai lietuviškomis raidėmis, nors anketą buvo malonu skaityti, bet maloniau būtų, jeigu naudotum ąčęėįšųūž ir t.t... Žinau, jog esi Armijoje kapitonas, esi aktyvus, bet visą laiką kiek aš žaidžiu serveryje, tu beveik visą savo žaidimo dalį prabuvai teisėsauginikas, taigi pagalvojau, kad ne tau mafija, tu, turi būti teisėsaugos direktoriumi, nes tai yra tavo lyg ir pašaukimas juo būti. Žinoma, nebuvai aktyviausias, bet pasirodei 2 iš visų kandidatų...

Minusai:

Kitą kartą anketą rašyk su lietuviškomis raidėmis

Šiek tiek pritrūko aktyvumo, palyginus su keleta kitų kandidatų

Pliusai:

Esi puikus armijos kapitonas

Gerai parašyta anketa, nors ir su trūkumu

Puikiai rengi treniruotes :D :D

Taigi, tikiuosi nesupyksi dėlto ir suprasi, kad aš pasirinkau tikrą mafijos narį, nenorėjau, jog teisėsaugininkas pavirstu kriminaliniu mafijos vadu :D O dėl minusų, tu jų turi tikrai nedaug, tereikia tinkamos akimirkos ir manau nesunkiai išpildysi savo norą.

* James_Vercetti esi Cosinis, taipogi kaip ir Erkysimo, vakar pražaidei iš šių rimčiausių kandidatų kažkur per vidurį ~300 minučių (Stebėjimo metu) Taipogi dalyvavai mafijos veikloje, viską darei puikiai, bet šiandien nemačiau tavęs onlline nei 9h ryte, nei 13 valandą dieną, taigi užkliuvo aktyvumo stoka

Minusai:

Kitą kartą anketoje panaudok daugiau unikalesnių frazių

Šiek tiek pritrūko aktyvumo

Šiandien neradau prisijungusio

Pliusai:

Cosa nostra mafijos narys.

Stebėjimo metu nepamačiau nei vieno nusižengimo

Aktyviai dalyvavai mafijos veikloje

Anketa 9/10.

Taigi minusiukus žinai, tvarkyk juos...

Žaidėjai, kurių apskritai nemačiau onlline, taigi net negaliu nieko komentuoti:

Darius_Jochanas

James_Fantom

Domux_Pes

Dawson_Barron

Šių žaidėjų anketos buvo geros, bet neradau aš jūsų, galbūt ir vėl mane kaltinsit, kad nepastebėjau, jog jūs prabuvot 1000000minučių ir aš aklas, bet supraskit, jog jūs turite taikytis prie manęs ir žaisti ne naktimis, o dienomis, nes aš naktimis nežaidžiu....

Žaidėjai kurie, nepateko tarp kandidatų, nors anketos buvo geros:

Eimis_Cudle - Būtum patekės, bet forumo acc ne tavo ir aš tikrai nesiruošiu tikrint kuris čia ką rašė ir ką darė... Kitą kartą sugebėk savo paskyra naudotis, o jei gavęs ban, tai atsibanink

Chain_Gold - Būtum patekęs, bet ta tavo neapkyanta "Cosa Nostra" pasakė man mintyse, jog dažnai kariausi forume, gal tai ir ne tiesa, bet mano tokia nuomonė..

Vaidas_Ukmergeaaa - Jeigu pats negali "postyti" tiesiog reikėjo parašyt man, būčiau nuėmęs aš tau baną, o dabar nepatekai vien dėlto, nes per 3 acc pildai.

Taigi naujasis IMMORTAL Mafijos direktorius - Deividas_Erkysimo, sekmės jam ir pateisink mūsų norus bei lūkesčius.

Pagarbiai, DPKT narys, Kobis.

  • Už 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...