Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Admin_Bumeris

Versija 2.0.64 nauja FTB mašina

Rekomenduoti pranešimai

Svečias Ignas_Malboro

JUS [keiksmai] PAVYDNIKAI ******* MAN JAU NEBĖR ŽODŽIŲ, VIS KAM JIEMS KAM JIEMS, KRČ, PAVYYYDAS. VAT KAI JŪM ĮDĖTŲ, TAI TADA OJ ZJBS AČIŪ BŪMERI, O KAI MUMS IDĖJO TAI JAU KAM JIEM REIKIA IR T.T APSISPRĘSKIT, ŠIAIP BUMERI, GALĖTUM ĮDĖT PREMIER, IR JEI GALĖTUM ANT PRIEKINIŲ GROTELIŲ LEMPAS IDĖT, BET IR VĖL, VAIKŲ SAPALIONĖS PRASIDĖS.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

JUS [keiksmai] PAVYDNIKAI ******* MAN JAU NEBĖR ŽODŽIŲ, VIS KAM JIEMS KAM JIEMS, KRČ, PAVYYYDAS. VAT KAI JŪM ĮDĖTŲ, TAI TADA OJ ZJBS AČIŪ BŪMERI, O KAI MUMS IDĖJO TAI JAU KAM JIEM REIKIA IR T.T APSISPRĘSKIT, ŠIAIP BUMERI, GALĖTUM ĮDĖT PREMIER, IR JEI GALĖTUM ANT PRIEKINIŲ GROTELIŲ LEMPAS IDĖT, BET IR VĖL, VAIKŲ SAPALIONĖS PRASIDĖS.

Va apie ką ir kalbu nebūk šantažuojamas bumeri kažkokias PD kurie užsimodino, jų reiklas čia , palik tą car arba kaip ignas sako padaryk, (Lempos-kaip ant tavo sultan priekinio buferio)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Ignas_Malboro

Ignai jai tu man tai - > Aš nepavydžiu ;D ( Manau,jog neman tikrai ;s ) Tiesiog žinai kokia man bėda ;/

Galėtu Cheetah idėta juk sakau FTB ant Vice City tai Cheetah FTB sėdi tai ir čia galėtu.

Ne tau čia ;p

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...