Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Linas_Tobako

Martynas_Nomercy

Rekomenduoti pranešimai

Anketos forma:

  • Cheater'io Vardas_Pavardė serveryje: Martynas_Nomercy
  • Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?: Nuo 2s iki 9s pataikė 9/9 atstumas 31, be aimo neįmanoma tiek pataikyti o jis dar šaudė nesustodamas, paskui dar pataikė 13/15.

    38s irgi drožia su aimu belenkaip. NO RELOAD DAR, BELENKIEK ŠAUDO IR NESITAISO APKABOS.

  • Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]:
    Citata

     

  • Ar žaidėjas buvo užblokuotas žaidime?: Taip

 

 

NOMERCY ATSAKĖ

 

nomercy atimtos rašymo teisės, tad pildau už jį nes paprašė.

 

pildau: iškart noriu pasakyti, jog moderatoriai, atsibaninimo skilties prižiūrėtojai nedarytų skubotų sprendimų, nes viską labai paprastai išaiškinsiu. nuo 2s iki 9s žmogus į kurį šaudau stovi vietoj dešinėj (aiškiai galima matyti, jog vien tik į dešinę šaudau, o ties 11sec jis pradėjo bėgt į kairę pusę. (ps: rėkiau per teamspeak, jog jis inv, nes į stovintį suvariau visas 7 kulkas ir jis vistiek nemirė. 0:23 sec aš pribėgu prie The Ballas gaujos narių, kurie sėdi ant stogų metras nuo manęs, todėl čia nereikia nieko komentuoti, nes iš tokios pozicijos galėtų pataikyti į The Ballas gaujos narį bet koks kreivarankis. 0:39 The Ballas gaujos pavaduotojas Vega (viską pamenu) valėsi Grove streetus agresyviai nusisukęs nuo manęs, todėl į vietoj stovintį 3 kulkas nėra sunku pataikyti. 0:40 vėl juokingas atstumas - 1, 2 metrai nuo The Ballas gaujos narių. Išvada:

*Nuo 2 iki 9sec - 9~ pataikytos kulkos sušaudytos į stovintį The Ballas žaidėja, kuris naudoja inv (nes nemirė). 9/9

0:11 sec - šaudau iš metro į 2 The Ballas gaujos narius - 4, 5~ kulkos. 14/14.

0:39 sec - užsisukęs The Ballas pavaduotojas, kuris valosi Grove Street žaidėjus - 18/23~.

0:40 sec - mažas atstumas tarp žmonių (vėl 1, 2 metrai) 20/25, ar 26~

Iš viso to galime spręsti, jog visą šitą kulkų sumą sudarė pirmos 20 sekundžių, kada aš šaudžiau į The Ballas narį, kuris buvo inv, bei tuos žaidėjus, kurie buvo du metrais virš manęs. Todėl pataikytų kulkų skaičius ir bado akis.

No reload - ties 10, 11 sekunde buvau atsitrenkęs į sieną ir nustojau šaudyt - Kulkos reloaded.

 

AŠ ATSAKAU Į JO SAPALIOJIMUS

 

2 iki 9s neįmanoma taip šaudyti nesustojus, o tu drožiai ištisai ir pataikei 9/9 kulkų, paskui kai jis pradėjo bėgioti vis tiek drošdamas pataikei, aiškiai matosi kad naudoji Silence aimą arba kažką panašaus.

Dėl NO RELOD - iš kur tokie išsigalvojimai kad atsitrenkus į tvorą ginklas užsitaiso? wtf niekada taip nebuvo ir nebus, tiesiog suradai atmaza ir ji panaudojai, štai įrodymas kad neįmanomą taip daryti.

Citata

 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

nomercy atimtos rašymo teisės, tad pildau už jį nes paprašė.

 

pildau: iškart noriu pasakyti, jog moderatoriai, atsibaninimo skilties prižiūrėtojai nedarytų skubotų sprendimų, nes viską labai paprastai išaiškinsiu. nuo 2s iki 9s žmogus į kurį šaudau stovi vietoj dešinėj (aiškiai galima matyti, jog vien tik į dešinę šaudau, o ties 11sec jis pradėjo bėgt į kairę pusę. (ps: rėkiau per teamspeak, jog jis inv, nes į stovintį suvariau visas 7 kulkas ir jis vistiek nemirė. 0:23 sec aš pribėgu prie The Ballas gaujos narių, kurie sėdi ant stogų metras nuo manęs, todėl čia nereikia nieko komentuoti, nes iš tokios pozicijos galėtų pataikyti į The Ballas gaujos narį bet koks kreivarankis. 0:39 The Ballas gaujos pavaduotojas Vega (viską pamenu) valėsi Grove streetus agresyviai nusisukęs nuo manęs, todėl į vietoj stovintį 3 kulkas nėra sunku pataikyti. 0:40 vėl juokingas atstumas - 1, 2 metrai nuo The Ballas gaujos narių. Išvada:

*Nuo 2 iki 9sec - 9~ pataikytos kulkos sušaudytos į stovintį The Ballas žaidėja, kuris naudoja inv (nes nemirė). 9/9

0:11 sec - šaudau iš metro į 2 The Ballas gaujos narius - 4, 5~ kulkos. 14/14.

0:39 sec - užsisukęs The Ballas pavaduotojas, kuris valosi Grove Street žaidėjus - 18/23~.

0:40 sec - mažas atstumas tarp žmonių (vėl 1, 2 metrai) 20/25, ar 26~

Iš viso to galime spręsti, jog visą šitą kulkų sumą sudarė pirmos 20 sekundžių, kada aš šaudžiau į The Ballas narį, kuris buvo inv, bei tuos žaidėjus, kurie buvo du metrais virš manęs. Todėl pataikytų kulkų skaičius ir bado akis.

No reload - ties 10, 11 sekunde buvau atsitrenkęs į sieną ir nustojau šaudyt - Kulkos reloaded.

 

Quote

 

2 iki 9s neįmanoma taip šaudyti nesustojus, o tu drožiai ištisai ir pataikei 9/9 kulkų, paskui kai jis pradėjo bėgioti vis tiek drošdamas pataikei, aiškiai matosi kad naudoji Silence aimą arba kažką panašaus.

Dėl NO RELOD - iš kur tokie išsigalvojimai kad atsitrenkus į tvorą ginklas užsitaiso? wtf niekada taip nebuvo ir nebus, tiesiog suradai atmaza ir ji panaudojai, štai įrodymas kad neįmanomą taip daryti.

 

Kaip tai neįmanoma? Jis stovėjo vietoj, o aš stengiausi kuo mažiau judėti ir šaudyti į tą patį tašką. Kur tu čia matai kažką neįmanomo? Rašai bet ką, kad tik gaučiau blistą:) (sekantis sakinys tik tai patvirtins, jog bandai visais įmanomais būdais mane įkišt į blistą) Silent aimas sarge jau seniai neveikia, nes yra aimboto sistema kuri pranešinėja "žaidėjas pataikė nenusitaikęs" ar kažkas pan. + Jei naudočiau silent aimą - iš arti atrodyčiau kaip su Pro Aim, kadangi šaudyčiau pro šonus ir nespėčiau reguoti kada žmogus greit sujuda ir pan, o šioje mano situacijoje target'as nesisukinėja į šonus ir viskas yra tvarkingai. P.S Jei jau toks šūstras, įmesk video su įrodymais, jog yra veikiantis silent aim'as, kuris nepranešinėja sistemoj. Tada suprasiu ir bus viskas aišku:)

Dėl No reload paaiškinsiu paskutinį kartą: Aiškiai matosi, kaip paleidęs 6, ar 7 kulkas aš nueinu prie tvoros ir nustoju šaudyt (tuo metu atleidžiau mouse2). Btw, sprendi jog aš naudoju No Reload vien iš vienos situacijos kuri yra nuo 2s iki 9s? Suprasčiau jei kitose vietose būčiau pataikęs 7, 8~ kulkas be no reload'o, o čia.. Minimalūs įrodymai, tiesiog situacija yra labai subjektyvi. Čia galima diskutuoti ir diskutuoti, bet moderatorių sprendimas galutinis. :)

 

pildau x2:

įdomus faktas: prieš parko zoną, The Ballas gauja ėmė dar 3~ zonas ir visą laiką mane stebėjai. Darydavau /mapp tobako, o tu būdavai pzu. Kai išeidavau iš interjero - tu iš pzu išeidavai 2~sekundėm ir vėl /pzu mane darydavai. Visą šitą laiką mane filmavai ir sugebėjai tik tokius įrodymus pateikt? ps: dar įdomesnis faktas: prieš tai kai kariavom (karuselėse, plovykloj) valiau pastoviai stogus, todėl jei būčiau naudojas no reload, būtum galėjas čia sukelt šimtą tų video, bet įkėliai tik vieną actioną, kuris truko 8~ sekundes. well done.

KAD BŪTŲ GALIMA GALUTINAI VISKĄ UŽBAIGTI SU NO RELOAD - pateikiu kaip pavyzdį Lukaz_City Video. Vasia_Carter, atidžiai įsižiūrėk kas atsitinka, kai jis šaudydamas atspaudžia Mouse2. Kulkos reloadinasi.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...