Eiti į turinį

Jason_Derulo

Nariai
 • Turinio skaičius

  2.196
 • Prisijungė

 • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

1.113 Žvaigždė

9 Sekėjai(-ų)

Apie Jason_Derulo

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras

Žaidėjo informacija

 • XP
  2'360'000
 • VIP
  Yra
 • Adminas
  1 lygio
 • Darbas
  G4S
 • Namas
  Daktarų rajone
 • Tr. priemonės
  Blista compact

Paskutiniai profilio lankytojai

22.604 profilio peržiūros(-ų)
 1. 1. Jūsų Vardas_Pavarde žaidime?: Jason_Derulo 2. Kiek atgabenote maišų?: 100 3. Kiek surinkote tinklų?: 15 4.Uždirbti pinigai: 3'353'021 5. Kiek turėtumėte gauti pliusų ?: suskaičiuosi negaliu 6. Įrodymai į spoiler'į [/dstatistika nuotrauka]: 7. Pravažiuoti kilometrai [ /info įrodymai spoiler'į] : 8. Dalyvavimas vyriausybės treniruotėje/saugojime/maišų krovime [įkelti į spoiler'į]:
 2. Nuo: 2020-06-01 Iki: 2020-06-01 Priežastis: daugiadienės
 3. TAKSI I firmos nalogas Šiame sąraše bus žaidėjai/darbai/klubai, kurie nepagarbiai elgiasi su mumis, šaudo bei kitaip kenkia mūsų darbui. Jeigu būsite šiame sąraše, jums, jūsų darbui ar klubui kelionės kainos bus nalogo kainą: Kilometro kaina esantiems naloge: dienos tarifu 3'500 €/km, nakties tarifu 4'000 €/km. Šablonas: Jūsų (darbuotojo) - Vardas_Pavardė: Pažeidėjo - Vardas_Pavardė: Pažeidėjo nusižengimas: Jeigu turi - Darbas/klubas: Atlygis (pliusai/pinigai): Įrodymus kelti į spoiler ir su (/info): Atlygis už gerai užpildyta nalogo šabloną: Už paprastą žaidėją: +1 arba 100'000€ Už žaidėją su darbu/klubu: +2 arba 200'000€ (+2 gaunami tik už šaudymą jei žaidėjas turi darbą/klubą) Išėjimas iš nalogo NALOGAS - Išėjimas ar išsipirkimas priklausys nuo Direktoriaus arba DPKT narių. Išsipirkimas - Bus leidžiamas tik per šventinius laikotarpius per kuriuos leis išsipirkti DPKT nariai. Išvalymas - tai bus valdžios sprendimu nustatyta tam tikra data, kurie asmenys/darbai/klubai bus išimti iš nalogo sąrašo be jokio išsipirkimo. Taisyklės: Pasiliekame teisę tam tikrose situacijoje nedėti į nalogą, jeigu pritrūksta įrodymų ar dėl tam tikrų priežasčių. Privaloma laikytis anketos taisyklių, nes priešingu atveju jūsų anketa bus atmesta. Privaloma anketoje peikti viena asmenį, griežtai draudžiama rašyti vienoje anketoje kelis asmenis. Būtina padaryti įrodymus kur aiškiai matosi pažeidimas, bei nepamiršti padaryti pažeidėjo (/info) lentelės. Įrodymai galioja daugiausiai 24 valandas nuo padarytų įrodymų pradžios, laikui pasibaigus jie nebebus priimti. Darbas ar Klubas į nemalonę bus įtrauktas tik tuo atveju, jeigu jūs buvote su darbiniu transportu ar uniforma, bei jus įžeidinėjo ar šaudė ir pnš. Griežtai draudžiama padirbinėti įrodymus arba specialiai stengtis įdėti tam tikrus asmenis/darbus/klubus į nalogą, tam kad atkeršyti. Griežtai draudžiama įžeidinėti nalogų anketose kitus asmenis/darbus/klubus ar prašyti, kad jie būtu nubausti.
 4. „Taksi I-osios firmos“ atnaujinimai Čia bus talpinami visi atnaujinimai susiję su Taksi I-ąją firma. Komentuoti gali tik direktorius ir pavaduotojas
×
×
 • Sukurti naują...