Eiti į turinį

Jason_Derulo

Nariai
 • Turinio skaičius

  2.117
 • Prisijungė

 • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

1.052 Žvaigždė

9 Sekėjai(-ų)

Apie Jason_Derulo

 • Rangas
  €‎

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras

Žaidėjo informacija

 • XP
  2'360'000
 • VIP
  Yra
 • Adminas
  1 lygio
 • Darbas
  Taksi I
 • Namas
  367, VW
 • Tr. priemonės
  Tahoma

Paskutiniai profilio lankytojai

21.734 profilio peržiūros(-ų)
 1. 1. Vardas_Pavardė: Jason_Derulo2. Atliktos užduoties data: 2020-03-283. Įrodymai(SPOILER):
 2. TAKSI I firmos nalogas Šiame sąraše bus žaidėjai/darbai/klubai, kurie nepagarbiai elgiasi su mumis, šaudo bei kitaip kenkia mūsų darbui. Jeigu būsite šiame sąraše, jums, jūsų darbui ar klubui kelionės kainos bus nalogo kainą: Kilometro kaina esantiems naloge: dienos tarifu 3'500 €/km, nakties tarifu 4'000 €/km. Šablonas: Jūsų (darbuotojo) - Vardas_Pavardė: Pažeidėjo - Vardas_Pavardė: Pažeidėjo nusižengimas: Jeigu turi - Darbas/klubas: Atlygis (pliusai/pinigai): Įrodymus kelti į spoiler ir su (/info): Atlygis už gerai užpildyta nalogo šabloną: Už paprastą žaidėją: +1 arba 100'000€ Už žaidėją su darbu/klubu: +2 arba 200'000€ (+2 gaunami tik už šaudymą jei žaidėjas turi darbą/klubą) Išėjimas iš nalogo NALOGAS - Išėjimas ar išsipirkimas priklausys nuo Direktoriaus arba DPKT narių. Išsipirkimas - Bus leidžiamas tik per šventinius laikotarpius per kuriuos leis išsipirkti DPKT nariai. Išvalymas - tai bus valdžios sprendimu nustatyta tam tikra data, kurie asmenys/darbai/klubai bus išimti iš nalogo sąrašo be jokio išsipirkimo. Taisyklės: Pasiliekame teisę tam tikrose situacijoje nedėti į nalogą, jeigu pritrūksta įrodymų ar dėl tam tikrų priežasčių. Privaloma laikytis anketos taisyklių, nes priešingu atveju jūsų anketa bus atmesta. Privaloma anketoje peikti viena asmenį, griežtai draudžiama rašyti vienoje anketoje kelis asmenis. Būtina padaryti įrodymus kur aiškiai matosi pažeidimas, bei nepamiršti padaryti pažeidėjo (/info) lentelės. Įrodymai galioja daugiausiai 24 valandas nuo padarytų įrodymų pradžios, laikui pasibaigus jie nebebus priimti. Darbas ar Klubas į nemalonę bus įtrauktas tik tuo atveju, jeigu jūs buvote su darbiniu transportu ar uniforma, bei jus įžeidinėjo ar šaudė ir pnš. Griežtai draudžiama padirbinėti įrodymus arba specialiai stengtis įdėti tam tikrus asmenis/darbus/klubus į nalogą, tam kad atkeršyti. Griežtai draudžiama įžeidinėti nalogų anketose kitus asmenis/darbus/klubus ar prašyti, kad jie būtu nubausti.
 3. „Taksi I-osios firmos“ veiklų ataskaita Šioje temoje talpinama visa firmoje įvykusi veikla bei jos dalyviai. Šią temą pildo tik valdžios atstovai. Akcijos šablonas: Vedėjo Vardas_Pavardė: Kurią dieną įvyko akcija?: Išdalinta premija akcijos metu?: Akcijos dalyviai [kelti į spoiler'į]: Treniruočių šablonas: Vedėjo Vardas_Pavardė: Kurią dieną įvyko treniruotė?: Kokios rungtys buvo surengtos treniruotės metu?: Išdalinta premija treniruočių metu?: Treniruotės dalyviai [kelti į spoiler'į]: PAŠALINIAMS KOMENTUOTI DRAUDŽIAMA!
 4. „Taksi I-osios firmos“ papeikimai Papeikimų taisyklės: - Peikiant kolegą (Taksi I ir II firmos darbuotojus) įrodymai privalo būti siunčiami valdžiai į forumo asmenines žinutes. - Suklastoti/redaguoti įrodymai bus atmesti, o peikiantysis žaidėjas gali būti įtraukas į nalogą. - Rašant papeikimą privalo būti įrodymai (foto/video), o jie turi būti įkelti į spoilerį. - Draudžiama įžeidinėti, reikšti nepagarbą darbuotojo papeikime, už įžeidimus, nepagarbą anketa bus iškart atmetama. - Darbuotojas privalo per 24 valandas atsakyti bei paaiškinti situaciją, pacituojant jam rašytą papeikimą. - Peikiant darbuotoją, BŪTINA jį užtaginti @Jason_Derulо. - Įrodymai padaryti per /pzu bus atmesti. - Peikiant darbuotoją, jūsų žaidimo Vardas_Pavardė privalo atitikti su forumo Vardas_Pavardė. - Norint papildyti papeikimą, reikia redaguoti jau parašytą pranešimą ir jame pridėti tai ką norite. Nesilaikant aukščiau paminėtų taisyklių, papeikimas gali būti atmetamas. Papeikimo anketa: 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė)?: 2. Peikiamo darbuotojo Vardas_Pavardė?: 3. Dėl ko peikiate šį darbuotoją?: 4. Jūsų padaryti įrodymai (foto/video)?:
 5. „Taksi I-osios firmos“ atnaujinimai Čia bus talpinami visi atnaujinimai susiję su Taksi I-ąją firma. Komentuoti gali tik direktorius ir pavaduotojas
×
×
 • Sukurti naują...