Eiti į turinį

Schweppes_Power

Nariai
 • Turinio skaičius

  906
 • Prisijungė

 • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

464 Mėgstamas

5 Sekėjai(-ų)

Apie Schweppes_Power

 • Rangas
  Senbuvis

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras

Žaidėjo informacija

 • VIP
  Nenustatyta
 • Adminas
  Nenustatyta

Paskutiniai profilio lankytojai

10.272 profilio peržiūros(-ų)
 1. Reasona paskaityk. Nieks uzbanint nesugebejo. 8zmones saudo o tau hp neeina, nu tai dude :) Viskas tuo ir pasakyta. Neapsikrauk, kaip rašei. Nu tu pats pasiziurek. Prisijungei ir vel tau nelipo? Sutapimas turbut ne?
 2. 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: @Schweppes_Power 2. Jūsų turimas XP ir teisėsaugos XP kiekis: 400k 3. Kodėl norite dirbti būtent Federalinių tyrimų biure?: Noriu pasižiūrėti kas pasikeitė po manęs. 4. Ko sieksite Federalinių tyrimų biure?: Gero praleisto laiko su žmonėmis :D. 5. Ar turite Discord ir mikrofoną?: Taip - Klausimai - 1. Kada vykstame į grobimus?: Always. 2. Kada galime naudoti komandą /atimtiginklus(Už ką reikia nubaust)?: Ginklo rodymą,naudojimą. 3. Kada galime naudoti komandą /nark?: Always. 4. Kada galime naudoti komandą /patikrinti?: Kai uždėti už chuliganiką vairavimą. 5. Nuo kelinto rango galima turėti klubą?: Negalima. 6. Kiek minimaliai reikia išdirbti kad negauti nalogo?: 7d. 7. Koks FTB dienos minimumas?: Nuo pirmadienio iki penktadienio 60min su darbine uniforma. 8. Kada privaloma turėti įrodymus baudžiant žaidėjus?: Visada. 9. Ar galima naudoti /taz per grobimą?: Ne 10. Ar galima tikrinti mafijos narių narkotikus kai jie yra susirinke ant stunt'o?: Tikrinti narkotikus galim, bet bausti ne. - Situacijos - 1. Važinėji SF mieste su darbiniu tranpostu. Staiga, pamatai, kad grobimas vyksta. Tau valdžia liepia važiuoti į grobimą, bet tu nevažiuoji. Kokie tavo veiksmai ?, Kas čia blogai?: Atsakymas: Važiuoju į grobimą, nes tai yra privaloma. Tai per /rv praneša kur renkames, darau ten tp ir važiuoju į grobimą. O blogai, tai, kad tiesiog įgnoruoja ir valdžia ir grobimą. 2. Važinėji LS mieste su darbiniu tranposrtu. Pamatai "Grove Street" gaujos narį, kuris galimai neturi vairuotojo pažymėjimo, surakini žaidėją, bei panaudoji /patikrinti komandą. Kas čia blogai?: Atsakymas: Galiu naudoti /patikrinti, tik tada, kai uždedu už chuliganiška vairavimą. Tai jei būtu jis non-ripinęs ir turėčiau įrodymus, tai tada ir bučiau tikrines su komanda /patikrinti.
 3. Namu isigiti negali, bet narkotikus dideliais kiekiais gali. Nu nelogiska. O del buginimu tai tiesiog padarytu, kad kai nusizengia nuo tam tikro star kiekio galetu tikrinti ir pns/.
 4. Prie ko čia? Kokie čia pliusai? Jokio palengvinimo negauna apart to, kad galės daugiau nark konfiskuoti.
 5. Tai čia jau DPKT paskui sugalvotu apie tai. True. Laikys, jei galės tikrinti nuo tam tikro įtarimo ar nusižengimo.
 6. Butu turbūt visai fun jei FTB galėtu tikrinti mašinų bagažinių turinį ir galėtu jį konfiskuoti. O gal ir visai teisėsaugai. O kam to reikia? 1. Atsirastu daugiau reidu vietų. 2. Daugiau konfiskuotų narkotikų. 3. Truputi daugiau atsirastu verkimų iš žmonių kurie ir taip verkia dėl teisėsaugos. 4. Narkus pasidėdinetų į namus, o ne mašinas, tai atsirastu didesnė tikimybė, kad pirks daugiau namų(lušnų ir pnš.) 5. Daugiau išleistu milijonų. 5. FTB darbuotojam atsiras motyvacija tikrinti daugiau žmonių, o ne buginti narkotikus. (Pasodinti žolę ir sunaikini) (O gal ir per reidus galės ir visi tikrinti. Just saying.) 6. Žmonės pradės nešiotis daugiau narkų kišenėse, nes gi n... man tas namas, o paskui paverks būsenose ir duos Np darbo jiem privežti dar truputuką to gero šūdo.
×
×
 • Sukurti naują...