Eiti į turinį
Gytis_Sobieskі

•••EURO TRUCK SIMULATOR 2•••

Rekomenduoti pranešimai

Jeigu patiko +rep ant šito posto, kad matyčiau ar verta tęsti ;)

P.s Nereikalauju +rep specialiai, bet bus lengviau pažiūrėt ar apsimoka kurt toliau.

Kaip radai power hit radio? Nes man pvz randa tik ceku, vokieciu radijas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Marius_Brаvo

Kaip radai power hit radio? Nes man pvz randa tik ceku, vokieciu radijas.

Lengviausias būdas :D išjungiau žaidimo garsus, nuėjau į internetą ir klausiau internetu :D problem? Aišku gali kažkaip įsikelt į žaidimą, bet pamiršau db

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Kam prašo aktyvacijos kodo, išjunkite žaidimą, nueikite į "My Documents"/Euro Truck Simulator 2 ir ištrinkite failą "live_streams.sii". Eikit į žaidimą ir vėl bus viskas gerai iki kito karto. Manęs kaskart kai prašo kodo, nueinu ištrinų tą failą ir toliau žaidžiu. Kai turėsiu laiko, įdėsiu savo nuotraukų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Arturas_Puzakinasss

Matosi kad su vairu žaidi :) Bet vistiek lėtai važynėji :D Aš jeigu lošiu ji tai visus lenkiu ;D

As ir Hujakinu lenkiu visus greitu metu ikelsiu savo nuotrauku turiu klausima kada galima detis lempas :DD ant virsaus nes db nusipirkau toki tik kaip prietaisa jom det bet ju dar nera ;D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

As irgi su vairu varau taigi kelios SS

c43f38a3b316d6266f8d23f2a2416e2d607.png

Pati pradzia:DD

Ipusejimas:D

8d8455a80a8fea95102bf5bb5c01e092372.png

Jau vsio virsz 1limono pinigu be cytu be nieko

87b172445928ea8331a1ac8e5062025738.png''

aisku tik paziurejau svetaineje www.modai.lt tai keleta modu imeciau del isvaizdos car iskart prisijungiu ismeta DC tai paskui imeciau tokius modus kad variklis butu 1500 arkliuku ir greiciu dezes ir papildomu interjeru ir masinos isvazdas pakeist lempuciu daugiau kam patiko +rep

P.S. soriukas uz klaidas kita klaviatura priprast reikia:DD

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

As irgi su vairu varau taigi kelios SS

c43f38a3b316d6266f8d23f2a2416e2d607.png

Pati pradzia:DD

Ipusejimas:D

8d8455a80a8fea95102bf5bb5c01e092372.png

Jau vsio virsz 1limono pinigu be cytu be nieko

87b172445928ea8331a1ac8e5062025738.png''

aisku tik paziurejau svetaineje www.modai.lt tai keleta modu imeciau del isvaizdos car iskart prisijungiu ismeta DC tai paskui imeciau tokius modus kad variklis butu 1500 arkliuku ir greiciu dezes ir papildomu interjeru ir masinos isvazdas pakeist lempuciu daugiau kam patiko +rep

P.S. soriukas uz klaidas kita klaviatura priprast reikia:DD

Opa mldc,aš šnd irgi palošiau 4 garažus nusipirkau,pasisamdžiau vairuotojų :D varysim į kelią :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...