Eiti į turinį
Gytis_Sobieskі

•••EURO TRUCK SIMULATOR 2•••

Rekomenduoti pranešimai

Svečias Robertas_Gasec

O tai ką čia važiuoji paprastai ir būna pilna žmonių kuriuos sutinki bet kur :o OHO kaip smagiai atrodo o čia visi lošiat su krekintu ar turit nusipirke?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Sveikas Robertai. Čia mes žaidžiam panašiai kaip Single Player, čia keliesi lygį, perki fūras, samdaisi darbuotojus. Visi šitie veiksmai yra virtualūs t.y. kompiuteryje. Žaidėjai kompiuteriniai, juos gali samdytis, pirkti garažus, tobulintis fūras ir visa kita, žodžiu veiksmo šiame žaidime tikrai nestoka. Įdomiausia būna kai pasieki lygi ~10 gal, net nežianu aš dar nepasiekiau mano lygis dabar 7. Nuo ~10 lygio didėja atstumai tarp šalių, bei važiavimo laikas taip pat ilgėja, bet manau kuo daugiau važiuot tuo įdomiau, na visa šita malonumą patirsi parsisiuntęs šį nuostabų žaidimą.. ;)

Bėje MP [multiplayer] ETS2 dar nėra, tad nemėginkite ieškotis parsisiųsti jo MP, nes tai gali būti pakištas KeyLogas ir panašiai, gero vakaro!

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Robertas_Gasec

Labas, aš anksčiau jį lošiau pasikėliau 7 lygį ir man išmetė, kad suvesti kodą aš suvedžiau tą kodą bet man nebeveikė tai paemiau ir ištryniau bet kai pamačiau vaizdelius tai labai vėl užsinorau pažaisti SUPER ŽAIDIMAS, mm kaip gaila, kad nėra MP nes gi žinot patys kad ne vienam ir smagiau ir linksmiau ir geriau ir t.t. :D O nežinot kūrėjai nežada padaryti MP? Beto pamiršau paklaust ar šitas kodas kur yra idėtas temos pagrinde čia jis veiks visada? Ir dar vienas klausimas, kas pasikeis jeigu aš nusipirkčiau originalą? Ta prasme ko nors dasidėtu ar pnš? Ar niekas nepasikeistu liktu tas pats kaip nukrakintoje versijoje?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Sveiki yra tokia beda. Pasiekiau as ~5 lygi ir man meta activate coda as ji suvedu (THWYR Y553Q 71V7H L8KLL 4KFXE) ir raso ten aciu kad pirkote si zaidima ar kazka panasaus. Bet vel paspaudux esc man vel meta tipo kad demo zaidimas ka man daryti? Patarkit.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Sveiki yra tokia beda. Pasiekiau as ~5 lygi ir man meta activate coda as ji suvedu (THWYR Y553Q 71V7H L8KLL 4KFXE) ir raso ten aciu kad pirkote si zaidima ar kazka panasaus. Bet vel paspaudux esc man vel meta tipo kad demo zaidimas ka man daryti? Patarkit.

Duok skype i AZ atsiusiu viena dalyka.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Sveiki yra tokia beda. Pasiekiau as ~5 lygi ir man meta activate coda as ji suvedu (THWYR Y553Q 71V7H L8KLL 4KFXE) ir raso ten aciu kad pirkote si zaidima ar kazka panasaus. Bet vel paspaudux esc man vel meta tipo kad demo zaidimas ka man daryti? Patarkit.

Kas nors be Luko gali padeti?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...