Eiti į turinį
Gytis_Sobieskі

•••EURO TRUCK SIMULATOR 2•••

Rekomenduoti pranešimai

pradėjau žaisti su vairu, žiauriai įdomu. B) tik vat bėda - kaskart kai atvežu krovinį arba įjungiu žaidimą - prašinėja 'key'... suvedu - vėl lošiu iki kito paprašymo. ką daryt, kad neprašinėtų?

Eigi, aš irgi taip pat darau :). Nieko tu nebepakeisi, kadangi tą žaidimą reikia pirkt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Sveiki, Gyti, gal gali numesti parsisiuntimo linką, kur pats siunteisi? Nes dabar žaidžiu ir nėra pasirinkti, kad lietuviškai galėčiau žėti ką rašo, nors ir anglų suprantu, bet su lietuvių kalba būtų smagiau žaisti. Iš anksto ačiū, atsidėkosiu :)

Tiesiog nusistatai nustatymuose:

6c0f77eedb62f41fe0b78dcd98071a9e416.png

3eca7b361159266fed6db87abadafd0f131.png

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Sveiki, galit padėti? :D man yra tas kad darbuotojas dirba, nuveza krovini ir tada visada jis gryzta į bazę (brussel) vėliau vėl tas pats kartojasi... galite padėti? ir dar yra kad buna paspaudi esc ar M ar dar kanors ir išmeta kad aktyvuotum žaidimą, nors aš jį aktyvavęs. Galite padėti? būsiu dėkingas

Dėl darbuotojų visai nauji darbuotojai iš pradžių botina neša biškį nuostuolius bet paskui jie apsikelia lvl įgyja patirties ir neša tikrai gerus pinigus pakentėk ir lauk :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Manau Euro Truck Simulator 2 vienas geriausių krovinių pervežimo simuliatorius. Net nustebau koks įspūdingas šis žaidimas, nes firma prieš išleidimą mažai kalbėjo, tai galvojau bus paparaščiausias simuliatorius, tačiau tenka pripažinti - mažai kalbėjo, daug padarė. Tikrai pranoko visus lūkesčius. O dar tas vairavimas su vairu, uch vienas malonumas...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...