Eiti į turinį
Armandas_Coolx

Nolifinimas [TEMA]

Rekomenduoti pranešimai

2 video tai tikrai nesuvaidintas,nes tikrai būną žmonių kurie tikrai daug prabūna prie LOL,L2,WOW.

O tai kaip jum šitas vokietukas?Man tai visada pakelia nuotaiką.

Dar vienas... Žinok, LOL'e nėra jokių darbų, niekas tavę neišmes ir nereikia žaisti po 120/90min. Kiek nori tiek žaidi... Jokių varžybų!!! Kas norės, tas aišku nolifins...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Raimа_Sinkevicius

Seniau, kai tik pradejau lost sarge, tai buvau vienas is naktiniu zaideju, zaide 10 apie zmoniu, ir as tarp ju. Bet dabar tai jau praeitis :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Na ir kas čia, kad kažkoks tai Armandas sukurs temą? Manai kažkas pasikeis? Ogi nieko nepasikeis, viskas liks kaip ir buvę, tokie jau tie žmonės, kurie įlindę į virtualų pasaulį. Išviso manau, kad pusę žmonių, kurie čia parašę, ir mat aiškina kaip tai yra blogai, patys yra tokie ant kokių „varo“. Man tai pavyzdžiui geriau pabūti prie to kompiuterio, negu gerti su draugais, vartoti narkotikus ir grįžti namo tik naktį. Išviso nesikiškit į kitų žmonių gyvenimus, jei nori taip gyventi - tegu, ar jums skauda? Nesuprantu?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Na mano nuomonė būtų tokia,kad geriau viską rišti su tuo samp ar dar kitokiu žaidimu,nes jis nieko neduoda,žinau,kad,tai sunku yra padaryti,bet reikia pabandyti,nes kaip įeini į tą serverį ir negali sustoti žaisti kaip antrame video ir nieko negali padaryti,tiesiog ten žaidžia žmonės,kurie neturi valios ir nesugeba psasakyti žodelio "NE" ir daug tokių žmonių yra,o daug jau esu girdėjąs žmonių,kurie nustojo lošti serveryje ar aplamai būna mažiau prie kompiuterio,jiems atsiranda kitokių veiklų,pradeda lankyti įvairius sportus,praleidžia daugiau laiko su draugais,o ne tuščiai leidžią laiką kokiam žaidime,norėtųsi,kad daugiau tokių protingų žmonių atsirastų,kurie naudotų kompiuterį darydami pamokas,ieškodami reikiamos informacijos,o ne tuščiai žaistų tam tikrą žaidimą,aišku galima ten viena kitą valandėlę pasėdėti ir pats taip darau jei randu įdomų žaidimą,bet viską reikia daryti su saiku,nes vėliau sėdėjimas prie kompiuterio tampa gyvenimo būdu,kiti tuščiai sėdėdami prie kompiuterio išnaudoja savo atostogas,bei tuščiai praleidžia vasarą,užuot pailsėję nuo mokslų,bei puikiai praleidę laiką,žaidžią bereikšmį žaidimą,geriau susimąstytų,kad tai tik žaidimas ir žaisdamas jį nieko nepasieksi,nepasistaysi gyvenimo pamatų,jau geriau praleiskit laiką su draugais,brangiais žmonėmis,išeikit į lauką ir pasakykit tam beverčiam žaidimui ar kokiam nors serveriui NE kaip ir padarė keletas protingų žmonių žaidusių šiame serve,tik yra vienas- bet,kai kurie sugebėjo išvis nebežaisti ir nebesijungti šio serverio,o kiti praėjus kažkokiam laikotarpiui grįžo į šį serverį ir toliau sėkmingai nolifina". Tikiuosi kas nors atkreips į šiuos žodžius ir nustos gadinti sau gyvenimo.Dėkui kas supratot!

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...