Eiti į turinį
Just_Chill

Kartingai

Rekomenduoti pranešimai

Esu lenktynevęs Londone kai vasarą atostogavau tikrai nerealu tiesiog nuostabus jausmas varžaisi su kitais spaudi kiek eina :lol: O norėjau paklausti yra toks dalykas kaip kartingų būrėlis ? P.s noriu nusipirkti nuosavą :lol:

Yra,yra,dar klaipedoje.Prieš metus žadėjau eiti,bet kai pamačiau,kad mėn. kaina 250LT. tai persigalvojau :D

Yra tekę važinėti, tikrai smagu.

:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

esu londone su sportiniais kartingais kurie aina 70km/h vazinejau tai galiu pasakyt super!!!!

as ir londone gyvenu vazinejau ir as labai patiko iskirus kostiumas nes nepatogus buvo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Važiavau 2 kartus, jausmas - AHUJIENAS. Klaipėdoje, uždarame kartodrome (didžiausias lietuvoje uždaras) važiavau, bet dabar jis bankrutavęs, o ten ir trasa ir visa kt. buvo gera. Pirmą kartą kai važiavau gal biški blogai viską apvažiavau, bet antrą kartą draskiausi. Lenktyniavau su pusbroliais, tai vienas bandė lenkt ant posukio bet įstūmiau į tas padangas. :D

Norėjau su tėvu važiuoti, bet sužinojom, kad be balandžio mėnesio nedirba niekur :/ Norėčiau dabar vėl pralėkti, labai geras jausmas kai važiuoji.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Važiavau 2 kartus, jausmas - AHUJIENAS. Klaipėdoje, uždarame kartodrome (didžiausias lietuvoje uždaras) važiavau, bet dabar jis bankrutavęs, o ten ir trasa ir visa kt. buvo gera. Pirmą kartą kai važiavau gal biški blogai viską apvažiavau, bet antrą kartą draskiausi. Lenktyniavau su pusbroliais, tai vienas bandė lenkt ant posukio bet įstūmiau į tas padangas. :D

Norėjau su tėvu važiuoti, bet sužinojom, kad be balandžio mėnesio nedirba niekur :/ Norėčiau dabar vėl pralėkti, labai geras jausmas kai važiuoji.

Tikiu,tikiiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Tu bl iš Klp? bl as irgi esu ten buves

Jo, ten netoli ankščiau dar buvo norfa, bet senai senai. :D

Gaila, kad nebėr, dabar kiek žinau prie vasaros estrados dar yra, bet neveikia dar, žalgirio gatvėj kažkur ir dar gali vėl būt prie elektromarkto priešais akrą. Reikės išbandyti :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...