Eiti į turinį
Ignas_Club

Elektroninės cigaretės

Rekomenduoti pranešimai

prieš 4 valandas(-ų), David_Unlike rašė:

Sveiki gal kas žinot ten dėl Debesų lygos lipduku ecodūme jei pvz pasiimsiu 100 tai man reiks tik už siuntima mokėti ar kaip? :8_laughing:

Kas nori pridėkite į krepšelį prie užsakomų prekių.


Lipdukai nemokami


Atskirai lipdukų įsigyti negalima. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

2016-11-26 at 13:35, Lukaz_Olson rašė:

Labai jau apmirusi temą. Ši kartą papasakosiu apie premium skystį iš Element linijos. Banana nut - aprašomas kaip duonelės su bananais, riešutais ir trupučių karamelės. Bet vos atidaręs užsipyliau pirmą, antrą tanką - nejaučiau bananų, jaučiasi tik riešutai ir laaaaaaaaaaaabaaaaaaaaaaiiiiiii silpnai karamelė (gal kas ketvirta įtraukimą ją įmanoma pajausti) - bandžiau tiek su kayfunu v5, tiek su smok vape penu, tas pats variantas vis tiek. Skystis man nepatiko, jo antra kartą nepirkčiau (nebent duotu nemokamai, sugarinčiau tuomet :D). Jeigu kažkam patinka galingai jaučiami riešutai skysčiuose - galite pirkti, o jeigu kažkas nori kažko daugiau - nepatariu pirkti, liksite nusivylę.

 

8a90a86b6d1cd76142b24cdc183c6190543.jpg

:D 80/20 ant kayfuno. nice. auksto vg skysciai turi garintis ant rda/rdta, ir geriausiai ne saltu metu laiku, nes ne i gera tai kaitikliui. ant vapepen is viso reik garint 50/50 skysti

Redaguota , redagavo Marius_Mafijoz
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

2013-03-27 at 11:53, Ignas_Club rašė:

d557757479d0096cbf4a337fd5a2ead2584.png

Sveiki žaidėjai. Taigi norėčiau jūsų nuomonės ką manote apie elektroninę cigaretę? Aš pats turiu ją (eGo CE4+).

 


Elektroninių cigarečių privalumai:

  • pirštai ir dantys negelsta;
  • sutaupoma daug išlaidų;
  • nekenkia plaučiams;
  • galima garinti kur yra uždrausta rūkyti.

Ką jūs apie tai manote?

Dantys negelsta , kai ta cigaretė  sprogsta burnoj jie tiesiog išbyra 

  • Už 1
  • Prieš 6
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...