Eiti į turinį
Ignas_Club

Elektroninės cigaretės

Rekomenduoti pranešimai

Gal kas nors ijust s turit? kaip dažnai tenka coilus keist, koks skysčio vg/pg pas jus? Nes pats turiu ir nelb suprantu kodėl taip dažnai tie coilai sudega, skystis 80/20 3mg pas mane, nei perkaitinu, nei ant sauso nekaitinu :/

Redaguota , redagavo Paulius_Taspats
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 8 valandas(-ų), Paulius_Taspats rašė:

Gal kas nors ijust s turit? kaip dažnai tenka coilus keist, koks skysčio vg/pg pas jus? Nes pats turiu ir nelb suprantu kodėl taip dažnai tie coilai sudega, skystis 80/20 3mg pas mane, nei perkaitinu, nei ant sauso nekaitinu :/

Gal dėl to, kad dabar žiema, minusas, bandyk 50/50

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

18 hours ago, Paulius_Taspats said:

Gal kas nors ijust s turit? kaip dažnai tenka coilus keist, koks skysčio vg/pg pas jus? Nes pats turiu ir nelb suprantu kodėl taip dažnai tie coilai sudega, skystis 80/20 3mg pas mane, nei perkaitinu, nei ant sauso nekaitinu :/

pas mane ijust s tai 70/30 dabar yra ir viskas gerai kaskas minejo kad del ziemos bet db buvo -7 lauke ir visks normaliai buvo coilas gal apie menesi laiko bun

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Sveiki, maišaus skysčius pats, avoria 50/50 arba 75/25 3mg, aromatai mbv/solub/vampirevape, pilu visa i 100ml, pasteepinu, tamsioje vietoje, ir griaužia gerkle, nesvarbu ar garinu ryte, diena ar vakare, vietiek griaužia, any ideas ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

22 hours ago, Robertas_Parazas said:

pas mane ijust s tai 70/30 dabar yra ir viskas gerai kaskas minejo kad del ziemos bet db buvo -7 lauke ir visks normaliai buvo coilas gal apie menesi laiko bun

koki coilą naudoji? gal tą naują 0,18 ar įprastą 0.3 ar išvis dar kitokį? jei tai turi reikšmės, naujas šitam reikale esu, dar nelb kažką žinau :D

Redaguota , redagavo Paulius_Taspats
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

2017-01-04 at 20:21, Mantas_Qutto rašė:

Sveiki, maišaus skysčius pats, avoria 50/50 arba 75/25 3mg, aromatai mbv/solub/vampirevape, pilu visa i 100ml, pasteepinu, tamsioje vietoje, ir griaužia gerkle, nesvarbu ar garinu ryte, diena ar vakare, vietiek griaužia, any ideas ?

 

Galbūt reikia pilti mažiau aromos?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...