Eiti į turinį
Ignas_Club

Elektroninės cigaretės

Rekomenduoti pranešimai

prieš 6 valandas(-ų), Thc_Weed rašė:

kaimynas dave ijust2 skysti isgarint :D taj nu ** esu girdejas kad ijust 2 fuflo nu bet tokia jis xujne taj kad ** skyscio skonio net nesijaucia ir kiek jo naujo kaina buna? :D

Ijust 2 yra pats veipas, ne skystis :D ble esu vapinęs kai jis dar madoj buvo ir nieko blogo dėl skoniu neturiu, tad manrods, kad įpylė šūdino skysčio. Nėra ko norėt už tokią kainą. Padevėtas 10-15€ max

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 1 valandą, Edgaras_Maped rašė:

Ijust 2 yra pats veipas, ne skystis :D ble esu vapinęs kai jis dar madoj buvo ir nieko blogo dėl skoniu neturiu, tad manrods, kad įpylė šūdino skysčio. Nėra ko norėt už tokią kainą. Padevėtas 10-15€ max

Kad tokiom kainom S'ai vaiksto :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

On 2017-04-30 at 0:22 PM, Edgaras_Maped said:

Nu jau tiktais, rask tu S už 10 normalų

Rast tikrai įmanoma, per pažįstamus/draugus. Buvau pasiėmęs iJust S už 10eurų, dabar batarkę pasiėmiau už 5e ir užsimečiau ant viršaus Griffin 25 mini 

Redaguota , redagavo Paul_Dejavu
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 4 minutes(-ių), Thc_Weed rašė:

kaip manot po 19 ar kurios ten dienos kai ten ta kazkokia xujne padaris kils skysciu kainos kur zmones pardavineja jau pagamintus ?

 

nemanau kad labai kils, nes aš asmeniškai klausiau Luko, kuris pardavinėja skystį Kaune, tai sakė ženkliai nepakis kaina, o nuolatiniams klientams ta pati kaina kiek sakė

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...