Eiti į turinį
Ignas_Club

Elektroninės cigaretės

Rekomenduoti pranešimai

prieš 1 valandą, John_Heredity rašė:

Smok alien 220w su tornado 150, taip pat turiu slotinį pakrovėja ir 4 baterijas, skystis bananų kremas.

 

d9891d718c6ee50a5e179a8ccf3a5f89163.jpg

Reikėtu tau stipresnio modo. Kad pilnai išnaudotum tornada. (Čia tik mano pastebėjimai) Pats turiu v8, ir gx350 su tfv12

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 6 minutes(-ių), Paulius_Tabaco rašė:

Reikėtu tau stipresnio modo. Kad pilnai išnaudotum tornada. (Čia tik mano pastebėjimai) Pats turiu v8, ir gx350 su tfv12

Stipresnio? Turiu ir cleito 120, ir tfv8 big beast. Ir šiaip nereikia man jokių ,,stipresnių'' modų. Užtenka ir šito su 120w garint. ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Ką tik, John_Heredity rašė:

Stipresnio? Turiu ir cleito 120, ir tfv8 big beast. Ir šiaip nereikia man jokių ,,stipresnių'' modų. Užtenka ir šito su 120w garint. ;)

Tik mano pastebėjimas. Gal dėl to kad pratęs garint +-200w tfv12 laiko tiek bet ir jau per daug w kaitikliui. Ieškau kažko stipriau. Dėl cleito nusipirkęs pardaviau ta pačia diena. Nepatiko nei išgirti garai, nei skonis. Pagal mane tfv 8 turi viska geriau nei cleito. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Ką tik, Paulius_Tabaco rašė:

Tik mano pastebėjimas. Gal dėl to kad pratęs garint +-200w tfv12 laiko tiek bet ir jau per daug w kaitikliui. Ieškau kažko stipriau. Dėl cleito nusipirkęs pardaviau ta pačia diena. Nepatiko nei išgirti garai, nei skonis. Pagal mane tfv 8 turi viska geriau nei cleito. 

Nu kaip kam, asmeniškai negarinčiau ant 200w per daug man, užtenka man ir tiek. :) Visi turį savo pliusų ir minusų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 19 minutes(-ių), Paulius_Tabaco rašė:

Tik mano pastebėjimas. Gal dėl to kad pratęs garint +-200w tfv12 laiko tiek bet ir jau per daug w kaitikliui. Ieškau kažko stipriau. Dėl cleito nusipirkęs pardaviau ta pačia diena. Nepatiko nei išgirti garai, nei skonis. Pagal mane tfv 8 turi viska geriau nei cleito. 

Jeigu su V12 coilhead'u garini ant 200w, tai nežinau kaip tu taip gali visą dieną, nes man per akis būna 130w, ant 200w per šiltas garas būna

Redaguota , redagavo Paul_Dejavu
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 14 minutes(-ių), Paul_Dejavu rašė:

Jeigu su V12 coilhead'u garini ant 200w, tai nežinau kaip tu taip gali visą dieną, nes man per akis būna 130w, ant 200w per šiltas garas būna

Pripratau prie to. Bet coil'ai nelaiko ilgai. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

6/12/2017 at 16:36, Thc_Weed rašė:

ka imt kaip antra elektronke? pen22/ijust s/v8 ?

 

Asmeniškai man Vape Pen 22 gerą skonį paduoda, o v8 nesu naudojęs, nežinau.

Girdėjau v8 tiek iš čia, tiek iš kitur kad kiek geresnis yra, nežinau jų kainos nelabai skiriasi, imk v8

Redaguota , redagavo Kashio_Yeager
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 3 valandas(-ų), Kashio_Yeager rašė:

 

Asmeniškai man Vape Pen 22 gerą skonį paduoda, o v8 nesu naudojęs, nežinau.

Girdėjau v8 tiek iš čia, tiek iš kitur kad kiek geresnis yra, nežinau jų kainos nelabai skiriasi, imk v8

Kainų skirtumas gan didelis, bet V8 yra geriausias variantas. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...