Eiti į turinį
Ignas_Club

Elektroninės cigaretės

Rekomenduoti pranešimai

Būdas mesti rūkyti... Nejuokinkit.. gaal ir gali palengvinti bet aš į tai žiūrėčiau tik kaip į daug geresnę rūkymo alternatyvą. Faktiškai tai yra prietaisas žmonėms kuriem rūkyt patinka ir tiesiog nesinori po to vėžio turėt, pasenus kosėti, skrepliuotis na ir šiaip norintiems sutaupyt. Pagrindiniai minusai yra du. Abiejų priežastis dar ne tobula konstrukcija. Pirmas tai, kad dažnai genda. O dar tiksliau būtų pasakyt kad baisiai lengva sugadinti. Per pirmą savaitę suėjo net du kaitikliai, kol supratome kame čia visas gudrumas. Laimei draugiškas pardavėjas pakeitė juos naujais. Esmė tokia ir taisyklė nr.3 netraukti stipriai ir netraukti kai mažai dūmų. Normaliai jų turi būti daug ir jie turi būti tiršti, gražūs. Jei taip nėra reikia tikrinti vatą (ji laiko sugėrus tirpalą ir atiduoda garinimui) ar ji ne sausa. Iš to seka kitas minusas - terliojimasis. T.y. dažnai vata išdžiūna iki pusės ir tenka ją apversti. Kad apversti reik turėt adatą. Nežinau, gal kitų gamintojų taip nebūna. Nors ir nedidelis, bet tai yra nepatogumas kuris kartais mane erzina.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Tokią didelę reklamą padarė. Paskutinis š yra. Klasiokas nusipirko už 50 litų, tai ką aš žinau... iš viso nesitraukia ten, normaliai dūmų nėra, vargo jis ten 1h kol šiektiek dūmų išpūtė, nors kas čia žino, brangesnės gal ir geresnės. Bet tie atmažai, tipo padeda mesti rūkyti, tai čia specialiai parašyta, kad tik pirktų ir leistų šeimos nariai nusipirkti, ten jaučiu tas pats kaip ir tikros, na gal šiek tiek nenuodingos, bet esmė ta pati - rūkai, vistiek kažkiek kenki savo organizmui.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...