Eiti į turinį
Donce_Monce

League Of Legends [ Rezultatai ]

Rekomenduoti pranešimai

tavo, kaip ir musu visu akys iziuri 93 kadrus per sekunde, tad nera skirtumo ar 200 ar 100.

Aišku tai net nematosi, tiesiog jei visada buvo 200 o dabar 100, reiškia kažkas negerai :/

O kai būna momentais ~50 ir mažiau FPS man iškart matosi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Fantazy_Drive

Ir kas ** blogai? vistiek pirmu pickai buna tokie , mid , adc

ir kas ** blogai kad jungle kuri maininu pastoviai negaunu, o be duoq supporta eiti irgi nekas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

ir kas ** blogai kad jungle kuri maininu pastoviai negaunu, o be duoq supporta eiti irgi nekas

Tarkim as maininu supp esu last pickas ir kokie premades eina bot tai kas man belieka? Imt role kuri lieka , todel ir uz supporta be duo galim eit be to jaigu negali uz kaikurias roles zaisti , tai kam isvis losti tada eik i teambuilder pasirink champa ir zaisk uz kuria nori role,nes jaigu tu taip galiu sakyt ,kad nevertas ,net ranked lost

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Fantazy_Drive

Tarkim as maininu supp esu last pickas ir kokie premades eina bot tai kas man belieka? Imt role kuri lieka , todel ir uz supporta be duo galim eit be to jaigu negali uz kaikurias roles zaisti , tai kam isvis losti tada eik i teambuilder pasirink champa ir zaisk uz kuria nori role,nes jaigu tu taip galiu sakyt ,kad nevertas ,net ranked lost

As nuo ipratymo duo pastoviai engaginu ir agresyviai losiu su savo adc, ir tiesiog kai tai esu iprates daryti unknown adc'aris tiesiog neseka manes ir tiek.. sako nevertas ranked lost :DD dar vienas mazunas auksciau bambos sokineja.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...